Apdrošini sevi un savu automobili pie ManaPolise.lv

kasko kalkulatorsGadījumā, kad autovadītājiem vajadzīga automašīnas apdrošināšana, Manapolise.lv būs piemērotākā vieta, kur polisi iegādāties. Pie ManaPolise.lv autovadītājiem ir izdevība viegli, kā arī vienkārši salīdzināt atšķirīgus variantus, kā arī nopirkt sev atbilstošāko. Pie ManaPolise.lv ir iespējams iegādāties gan OCTA, gan KASKO. Vienīgi pie ManaPolise.lv autovadītājiem ir iespēja nopirkt garantēto OCTA – apdrošināšanu, kura stājas spēkā tikai stundas ceturksni pēc tās noformēšanas.
Pie ManaPolise.lv ir iespējams dabūt OCTA tiešām vienkārši un izdevīgi. Jums nevajadzēs sadarboties ar neskaitāmiem apdrošinātājiem, lai iepazītos ar piemērotākajiem piedāvājumiem. Paļaujoties uz ManaPolise.lv jūs saņemsiet atbilstošāko piedāvājumu no deviņu lielāko uzņēmumu piedāvājuma. Polises ir pieejamas gan vienam automobilim, gan kompānijas autoparkam. Ja gribat iegādāties apdrošināšanu vairākiem auto, jums izsniegtas papildus atlaides. Izmanto KASKO kalkulatoru lapā manapolise.lv.
Nozīmīgi, ka pat iegādāties apdrošināšanas polisi būs tiešām viegli, turklāt apdrošināšanas saņemšana neprasīs daudz laika. Uzņēmums sniedz trīs dažādus apdrošināšanas iegādes variantus. Tie ir: *ar interneta palīdzību; *ManaPolise.lv klientu apkalpošanas centrā; *Webmoney terminālos. Svarīgi arī, ka ManaPolise.lv pašlaik ir vienīgā kompānija valstī, pie kā ir pieejama garantētā civiltiesiskā apdrošināšana. Ar polises palīdzību apdrošināšana būs aktīva jau 15 minūtes no tās nopirkšanas.
Ar ManaPolise.lv autovadītājiem ir izdevība noformēt arī KASKO. Jums nepieciešams tikai norādīt rādītājus par apdrošināmo transporta līdzekli, kā arī cilvēkiem, kas ar to brauc un noformēt pasūtījumu. Pēc patiešām īsa laika ManaPolise.lv darbinieki ar auto īpašniekiem sazināsies, lai informētu par piemērotākajiem variantiem. Šāda pieeja palīdzēs nevajadzīgi netērēt autovadītāju laiku, kā arī naudu.
Ar šo kompāniju jums ir sasniedzama ne vienīgi transporta līdzekļa apdrošināšana, bet arī citi apdrošināšanas varianti. Pie šīs kompānijas jūs varat apdrošināt arī ceļojumus, veselību un dzīvību. Tā ikviens varēs nepārmaksāt un tajā pašā laikā parūpēties par savu drošumu katrā jūsu atrašanās vietā un brīdī. Jāteic, ka tiek nodrošināta pat starptautiskā apdrošināšana veselībai, kas ir patiešām nozīmīga, lai nekad neparādītos sarežģījumi, ja izbraucat ārpus Latvijas Republikas.

Comments are closed.

Post Navigation