AUTOSKOLA AUTOPRIEKS – B KATEGORIJA TIEŠI TEV!

 

b kategorijaAutoskola Autoprieks palīdzēs jums baudīt kustības brīvību gan pilsētā, gan tālākos ceļos! Lai tas notiktu, jums tikai jānokārto CSDD eksāmens, pēc kura jums tiks izsniegta, piemēram, B kategorija transportlīdzekļa vadītāja apliecība. Mūsu autoskolas Rīgā strādājošie  profesionālie pasniedzēji nodos jums savas zināšanas un pieredzi, lai šis pārbaudījums izdotos un jūs kļūtu par drošu satiksmes dalībnieku. Pirms būs noticis CSDD eksāmens apgūtās zināšanas līdzēs pārbaudīt CSDD tests. Mēs būsim noderīgi arī profesionāliem šoferiem, kuriem vajadzīga periodiskā apmācība (95 kods sertifikāts).

B kategorija – ļoti pieprasīta. Autoskola Autoprieks ir viena no vadošajām autovadītāju mācību iestādēm, tādēļ tai pastāvīgi jāmainās un jāceļ pasniedzēju un instruktoru kvalifikācija. Gan B kategorija, gan profesionālo kategoriju (95 kods) transportlīdzekļu vadītāju apmācība autoskolas Rīgā un citās pilsētās izvietotajos mācību klasēs  noris saskaņā ar mūsdienu prasībām un aktuālajām metodēm. Starp citu, vadītāja apliecības ar ierakstu par profesionālajām zināšanām (95 kods) derīguma termiņš ir pieci gadi. Pielāgojami autoskolas apmācību laiki ļauj jaunajiem autovadītājiem satiksmes noteikumus un transportlīdzekļu vadīšanu apgūt, nekaitējot darbam un personiskajai dzīvei. Ar mūsu autoskolas Rīgā un citās pilsētās strādājošo pieredzējušo instruktoru un pasniedzēju atbalstu CSDD eksāmens noteikti izdosies un ļaus īstenot sapni par vadītāja apliecību. Par iegūtajām zināšanām jums palīdzēs pārliecināties www.autoprieks.lv pieejamais CSDD tests. Autoskolas Rīgā jaunajiem autovadītājiem sola dažādas sagatavošanās iespējas, tomēr autoskola Autoprieks ir viena no tām, kas katram audzēknim velta ļoti lielu personisku uzmanību, vairojot ticību saviem spēkiem. Mūsu autoskola nodrošina ne vien apmācību programmā noteiktās zināšanas, bet ar savu kompetentu instruktoru starpniecību audzēkņiem dod iespēju saņemt praktiskus padomus, kas noderēs ne vien tad, kad notiks CSDD eksāmens, bet lielākoties negaidītās situācijās uz ceļa.

Autoskolas kursu dalībnieki, kuriem jau ir noteikta automobiļa vadīšanas pieredze, apmācības var veikt paātrināti, savukārt topošajiem transportlīdzekļu bez jebkādas pieredzes jāapgūst gan teorētiskās zināšanas, gan braukšanas prasmes. Izdevušos apmācību iznākums ir izdevies CSDD eksāmens, iegūta autovadītāja apliecība vai sertifikāts saskaņā ar 95 kods prasībām, pilnvērtīgs jaunais satiksmes dalībnieks, tādēļ autoskolas kvalificētie instruktori un pasniedzēji skolas kursantiem palīdz apgūt visas nepieciešamās zināšanas un iemaņas. Autoskolā Autoprieks apgūto pirms eksāmena līdzēs pārbaudīt mūsu mājas lapā atrodamais CSDD tests. CSDD tests dod labu iespēju pirms noticis CSDD eksāmens pilnveidot savas zināšanas. Jāizceļ, ka automobiļa vadīšanas nodarbības notiek ar spēkratiem, kas nav vecāki par pieciem gadiem. Līdzīgi kā daudzas citas autoskolas Rīgā, arī autoskola Autoprieks veic braukšanas apmācību ar automobili, kas aprīkots ar automātisko pārnesumkārbu.

Autoskolas Rīgā un citur Latvijā – Autoprieks apmācības tiek piedāvātas ne vien galvaspilsētā, bet arī citās mūsu valsts lielākajās pilsētās. Autoskolas nodaļas atrodas pilsētu centrālajā daļā vai arī apkaimēs sabiedriskā transporta tiešā tuvumā, tādēļ ir ērti sasniedzamas. CSDD eksāmens A, B, C, D kategorijas un 95 kods transportlīdzekļa vadītāja apliecības iegūšanai būs sekmīgs, ja tam gatavosieties autoskolā Autoprieks. Autovadīšanas kursiem iespējams reģistrēties skolas mājas lapā www.autoprieks.lv, kurā, starp citu, pieejams CSDD tests, kas palīdzēs pārbaudīt jūsu pašreizējās zināšanas. Ja interesē B kategorija, ieskatieties mājaslapā!

 

Comments are closed.

Post Navigation