Jauka vide un gādība par cilvēkiem gados

aprūpes centrsAprūpes centrs “Dzintara melodija” ir dzīves vieta cilvēkiem gados, kur jūsu radiniekiem tiek sniegta izdevība komfortabli vadīt laiku, kā arī saņemt nepieciešamo atbalstu. “Dzintara melodija” piedāvā mediķu palīdzību, kā arī atbilstošu aprūpi ikvienam centra iedzīvotājam. Tur tiek piedāvāts it viss vajadzīgais, lai palikšana centrā būtu patīkama – speciāls aprīkojums, vienvietīgas un divvietīgas guļamistabas, kā arī zinošu speciālistu palīdzība. Dodieties uz http://seniorbaltic.lv/ lai uzzinātu vairāk.
Aprūpes centrs ir novietots Rīgā, 10 minūšu attālumā no Rīgas centra. Pateicoties ērtajam novietojumam, radinieku apciemošana būs tiešām viegla. Tāpat jūs varēsiet kopīgi doties uz dažādiem notikumiem. Tur aprūpe tiek sniegta, ja:
•   Cilvēkam katru dienu vajadzīga īpaša aprūpe un medicīniskā atbalsts;
•   Seniors slimo ar demenci;
•   Vajadzīga vieta, kurā tuviniekam palikt īslaicīgi.
Gadījumā, ja jūs nevarat nodrošināt it visu piemēroto atbalstu, kā arī medicīnisko palīdzību savam tuviniekam. Ja jūsu mājas ir nepiemērotas personas vajadzībām vai jums ir par maz laika, lai sniegtu visu nepieciešamo aprūpi. Labs piedāvājums ir “Dzintara melodija”. Tā telpas ir speciāli piemērotas senioriem, kam ir sarežģīti pārvietoties. Jāpiebilst, ka aprūpes centrā ir zinošs personāls un tiek piedāvāta piemērota medicīniskā uzraudzība.
Atbilstoša palīdzība “Dzintara melodijā” tiek nodrošināta arī cilvēkiem, kas cieš no demences. “Dzintara Melodijā” tiek piedāvātas dažādas nodarbības un cita veida aktivitātes, kā mērķis ir pēc iespējas ierobežot  demences attīstīšanos. Centrā aprūpi sniedz personāls, kas ir speciāli sagatavots demences slimnieku aprūpēšanai.
Arī īslaicīga uzturēšanās aprūpes centrā ir iespējama. Šis pakalpojums ir noderīga situācijās, kad uz konkrētu laiku, 1 vai vairākām dienām, jūs pats nevarat nodrošināt nepieciešamo aprūpi senioram. Ar šī pakalpojuma atbalstu arī situācijās, kad nepieciešams atstāt savu dzīvesvietu, lai paveiktu dažādus darbus vai arī aizbrauktu ceļojumā, jūsu tuvinieks saņems atbilstošu palīdzību.

Comments are closed.

Post Navigation