Kādos gadījumos izvēlēties nojumes nomu?

telts nomaEsat piemērotu telpu banketa vai svinību organizēšanai vai arī lietu glabāšanai meklējumos? Telts noma pie SIA Akurāts ir tiešām labs piedāvājums abos gadījumos. Ar šī pakalpojuma palīdzību telpas  nemaz nevajadzēs – vietā, kur gribat rīkot pasākumu vai turēt lietas uzbūvēs telti, kas ļoti labi pildīs nepieciešamās funkcijas.
Viena no būtiskākajām priekšrocībām, kas ir telts nomai ir tā, ka telti nevajag pirkt. Jums vajadzēs maksāt tikai par to laiku, kad nojumi izmantojat. Tas, protams, ir lielisks veids kā samazināt izdevumus un vienlaikus samazināt raizes – tas, kur telts tiks glabāta, kad pasākums būs beidzies vairs nebūs jūsu slogs. Telts piegādi un aizvešanu, kā arī montāžu piedāvā uzņemties Akurāts darbinieki.
Nereti telts noma ir izmantota sekojošās situācijās:
● Ja paredzēts pasākums zem klajas debess;
● Visas vietas pasākumiem jau ir rezervētas;
● Nepieciešama noliktava uz salīdzinoši neilgu laiku.
Teltis no SIA Akurāts nereti izmanto situācijās, kad paredzēts brīvdabas pasākums, piemēram, festivāls, pilsētas svētki, lielas svinības vai cits, un tā organizētāji grib nodrošināt tā izdošanos jebkuros laika apstākļos. Telts noma būs laba alternatīva arī pagaidu noliktavai. Tā kā nojumes var siltināt un SIA Akurāts nodrošina sildītāju īri, telts noma būs piemērota ne tikai vasaras sezonai.
Piemērotu nojumi ar kompāniju Akurāts ir iespējams atrast, neatkarīgi no jūsu nepieciešamības. Uzņēmums piedāvā gan patiešām nelielas teltis, gan tādas, kā platība sasniedz 0,15 hektārus. SIA Akurāts klienti var izvēlēties vairāk vairāk nekā 10 dažādu formu un izmēru teltīm.
Tā kā SIA Akurāts nodrošina ne vien telšu, bet arī cita pasākumu aprīkojuma nomu, noorganizēt pasākumu būs tiešām vienkārši. Vēl vienkāršāku pasākumu organizēšanu padara tas, ka kompānija nodrošina arī aprīkojuma transportēšanu un salikšanu. SIA Akurāts pasākumu aprīkojuma noma iekļauj gan nojumes, gan stikla durvis, gan galdus, gan skatuves un daudz ko citu.

Comments are closed.

Post Navigation