Kāpēc ir izdevīgi īrēt krēslus pasākumiem?

banketu krēslu nomaAr tā atbalstu nepieciešamais krēslu skaits tiks nodrošināts pareizajā vietā un laikā. Pasākuma organizatoriem būs mazāk satraukumu, tāpat arī banketa vai svinību rīkošanas izmaksas būs mazākas. Pie uzņēmuma Akurāts izīrējami ne tikai banketu sēdekļi, bet arī cits banketu un svinību mēbeļu un aprīkojuma komplekts un tā transportēšana un salikšana.
Krēsli, ko var iznomāt pie kompānijas Akurāts, ir melni. Tiem irmetāla karkass pelēkā krāsā, bet paši krēsli ir taisīti no mīksta materiāla un ir patiešām komfortabli. Krēsliem ir patiešām vienkāršs dizains, tāpēc krēsli būs piemēroti jebkuram pasākumam. Jūs varat iznomāt arī īpašus sēdekļu pārklājus, kuri palīdzēs izveidot īpašu noskaņu.
Pasākumu aprīkojuma īres un servisa uzņēmuma Akurāts sniegtā banketu krēslu noma:
•Noderēs dažādiem gadījumiem;
•Sniedz izdevību samazināt izmaksas;
•Vieglāk noorganizēt banketu vai svinības.
Uzņēmuma Akurāts iznomātie melnie sēdekļi labi izskatīsies gandrīz ikviena veida interjerā, krēsli būs atbilstoši gan svinībām, gan oficiāliem notikumiem, jo sēdekļu izskats ir ļoti vienkāršs. Jums nebūs jāraizējas, ka sēdekļi ir piemēroti pārējam telpu noformējumam. Īpašas atmosfēras izveidošanai jūs varat lietot speciālus krēslu apvalkus, ko iznomā kompānija Akurāts.
Nozīmīgi, ka banketu krēslu noma sniedz iespēju samazināt banketa vai svinību izdevumus. Ar šī pakalpojuma sniegtajām iespējām, jūs norēķināties tikai par tolaika posmu, kamēr sēdekļi ir nepieciešami. Krēslus nebūs jāiegādājas. Tāpat arī pēc pasākuma jums nebūs vajadzīgs meklēt risinājumu, ko darīt ar krēsliem. To uzglabāšanai pēc pasākuma būtu vajadzīgas noliktavas. Ja jūs neesat telpu īpašnieks – telpas ir jānomā.
Ar Akurāts palīdzību, jūs lieki netērēsiet ne vien līdzekļus, bet arī laiku un enerģiju. Ņemot vērā, ka pie kompānijas Akurāts ir iespējama ir visa vajadzīgā aprīkojuma, proti, krēslu, nojumju, skatuvju un pat apgaismojuma noma, pasākuma organizētājiem nebūs nepieciešams vienlaicīgi strādāt arvairāk nekā vienu uzņēmumu. Tāpat pasākumu rīkotāju ērtībām SIA Akurāts nodrošina arī aprīkojuma un mēbeļu piegādi uz pasākuma organizatoriem vajadzīgo adresi, kā arī montāžu.

Comments are closed.

Post Navigation