KOMPĀNIJA, KAS DARBOJAS ŽOGU UN CITU IEROBEŽOJUMU RAŽOŠANĀ – SIA “TVORA”

tvora.lv žogi, sētas, vārtiIkvienam, kam šobrīd aktuāls ir īpašuma norobežošanas jautājums, noteikti būs aktuāls SIA “Tvora” pakalpojumu klāsts. “Tvora” ir uzņēmums, kas klientiem piedāvā kvalitatīvus un dažādu materiālu sētu risinājumus pēc ikviena pircēja individuālajām vēlmēm. Mājaslapā tvora.lv iespējams atrast koka sētas, bloku risinājumus, metāla u.c. sētu opcijas, ko uzņēmuma speciālisti piedāvās atbilstoši Jūsu teritorijas izmēriem.

Tiem, kam ir lieli privātie dārzi vai lauksaimniecības teritorijas un ir vēlēšanās tos aizsargāt no nevēlamiem viesiem vai vienkārši gribas ierīkot žogu vairāk kā dekoratīvu risinājumu, ļoti labi derēs dārza šogi no SIA “Tvora”. Pieejami dārzu žogi atšķirīgām platībām un  tie tiek piedāvāti dažādos veidos/stilos un izmēros. Izvēlieties to, kas būs piemērots tieši Jūsu īpašajām vēlmēm un vajadzībām – metāla, koka, paneļu, plastmasas un citu materiālu dārza žogi. Piedāvātie dārza žogi, neatkarīgi no izvēlētā materiāla, ir ar garantiju, kas vēl jo vairāk apliecina žogu kvalitāti. Tāpat, visi dārza žogi nopērkami par saprātīgām un klientiem draudzīgām cenām, kas ir vēl viens iemesls, kāpēc uzticēties SIA “Tvora“.

Jāatceras, ka par nozīmīgu elementu žogu sistēmās kalpo žogu stabi. Bez izturīgiem žogu stabiem arī pats žogs zaudē savu funkcionalitāti, jo tas nebūs stabils un var pat sagāzties pie lielāka trieciena vai vēja plūsmas. SIA “Tvora” piedāvā četrkantainīgus, apaļas formas, un pat ovālus žogu stabus atšķirīgos izmēros. Žogu stabi var būt gan ar cinkotu pārklājumu, gan arī īpašu GALFAN, kura sastāvā ir 95% cinks un 5% alumīnijs. Žogu stabiem ar īpašo pārklājumu GALFAN būs aptuveni 3x ilgāks mūžs nekā parasti cinkotiem žogu stabiem.

Ja Jūsu mājai, darba ēkai vai uzņēmuma teritorijai ir nepieciešami iebraucamie vai ieejas vārti, Tvora.lv piedāvā izgatavot automātiskos un parastos vārtus pēc klienta pasūtījuma. Divviru un bīdāmie vārti ir pilnīgi nokomplektēti ar tiem nepieciešamajiem stabiem un visām detaļām, tomēr tie nav vienīgie pieejamie risinājumi. Uzņēmums sniedz izturīgus un saskaņotus vārtu risinājumus katra klienta prasībām. Īpaši svarīgi izvēlēties automātiku, ja ir pasūtīti automātiskie vārti. Automātisko vārtu sistēma ir komfortabla autovadītājiem, jo vārtus iespējams atvērt ar elektroslēdzeni, neizkāpjot no mašīnas.

Sīkāk ar SIA “Tvora” sniegtajiem žogu risinājumiem varat iepazīties kompānijas mājas lapā www.tvora.lv. Lai arī “Tvora” ir bāzēts Lietuvā, žogu piegāde tiek veikta visā Latvijā.

Comments are closed.

Post Navigation