MEKLĒJAT AUTOSKOLAS RĪGĀ? LABA IZVĒLE IR CREDO!

autoskola RigāPieņemt lēmumu par īsto autoskolu tiesību iegūšanai var būt grūti. Iksevišķi, ja, piemēram, autoskolas Rīgā ir tik lielā skaitā. Jāpiemin, ka uzņēmums Credo topošajiem motorizēto transporta līdzekļu vadītājiem noteikti ir piemērotākā autoskola, kurā apgūt transporta līdzekļu vadīšanas iemaņas un iemācīties noteikumus, kas jāzina, atrodoties uz ceļa. Šajā iestādē strādā profesionāli pasniedzēji, turklāt tās kvalitātes novērtē visi tie, kas absolvējuši šajā autoskolā. Autoskolas Rīgā patiešām plašā izvēlē, bet piemērota ikvienam ir Credo.

Bieži dzirdami jautājumi par to, kas ir 95. kods. Tātad — 95. kods ir periodiska apmācībaprofesionālajiem C un D kategorijas autovadītājiem. Lai iegūtu šo ierakstu jūsu autovadītāja licencē, būs jāiziet apmācība 95. kods, — tajā ietilpst 5 nodarbības, un tas izmaksā 69,90 EUR, ieskaitot PVN. Kādēļ tāda nepieciešama? Ar šī koda ierakstu jūsu autovadītāja apliecībā tiek apliecināts, ka jūs esat profesionāls šoferis, kas var pildīt algotu amatu C un D kategorijās.

Credo ļauj apgūt praktiski visu kategoriju autoapmācību, turklāt nākošajiem motociklu vadītājiem saistoša būs A kategorija. Credo iespējams iegūt motocikla vadītāja licenci — A1 un A kategorija. Jāatzīmē, ka Credo saviem klientiem sniedz iespēju apmācības izdevumus maksāt vairākās daļās, pirmajā reizē iemaksājot tikai  20 eiro, bet, on-line piesakoties ”A kategorija” vai ”A1 kategorija” kursiem un iemaksājot pirmo iemaksu 29 eiro vērtībā, iegūsiet atlaidi 10 procentu vērtībā teorijas apmācībai!

Autoskolas Rīgā redzamas visur, šis skaitlis, iespējams, ir lielāks par 100. Kā izvēlēties piemērotāko? Pastāv dažādi rādītāji, pēc kuriem vērtēt autoskolu sniegtos pakalpojumus un iespējas. Viens no rādītājiem — kursantu skaits — autoskola Credo šajā ziņā minama kā ļoti aktīva — kopumā šajā iestādē 12 gadu laikā bijuši skoloti vairāk nekā 22 000 kursantu. Praktiski visi kursantiarī konkrēto uzņēmumu ieteiktu tiem, kuri vēl atrodas izvēles priekšā. Šī autoskola vērtējama arī kā atbildīga un piedalās dažāda veida sociālos projektos, iesaistoties vairākās darbībās vai notikumos, turklāt atbalsta augstvērtīgas idejas.

Credo kopumā strādā vairāk nekā 100 darbinieki, kā arī šī autoskola piedāvā iegūt vadītāja apliecību 10 kategoriju ietvaros Rīgā, Ventspilī, Daugavpilī un daudzās citās pilsētās. Credo rūpību pret darbu precīzi raksturo arīdzan autoskolas sauklis: ”Mūsu kvalitāte ir Jūsu drošība!” Autoskola Rīgā ir daudz, bet Credo ir labākā vieta tiesību iegūšanai!

 

Comments are closed.

Post Navigation