Pie kompānijas Akurāts arī banketu galdu noma

galdu nomaKompānija Akurāts ir kompānija, kas piedāvā visu vajadzīgo aprīkojuma komplektu svinībām un banketiem. Pie kompānijas Akurāts ir pieejama arī banketu galdu noma – labākais risinājums vērienīgām svinībām un pasākumiem. Ar galdu nomas palīdzību, jums ir pieejams nepieciešamais galdu skaits vajadzīgajā laikā un vietā. Aizmirstiet par uztraukumiem, kā iegūt aprīkojumu, kā arī kur tos uzglabāt pēc viesībām vai banketa!.
Izmantojot uzņēmuma Akurāts piedāvāto piedāvājumu banketu galdu noma jūs varat tiešām uzlabotsavu ikdienu. Neatkarīgi no tā, kādas ir jūsu vajadzības, šis pakalpojums būs rīkotājiem teicami atbilstošs, jo:
•   Tas noderēs gan saviesīgiem, kā arī biznesa notikumiem;
•   Palīdz ietaupīt;
•   Banketa vai viesību organizēšana būs vieglāka.
Ar SIA Akurāts ir iespējams izīrētbanketa galdiņus ar 76,5 un 91,5 centimetrus lielu rādiusu. Galdiņi ir apaļi, un tiem ir gaiša no koka gatavota virspuse un tumši pelēks metālisks karkass. Tā kā galdiņu izskats ir ļoti neuzkrītošs, tie būs piemēroti ikvienam pasākumam. Lai radītu svinīgāku noskaņu pasākumā,kompānija Akurāts iznomā arī dekorus un galdu pārklājus.
Lai jūsu viesiem nevajadzētu stāvēt, kopā ar banketu galdiem, var īrēt arī sēdekļus. Arī ķebļu dizains ir piemērots gandrīz jebkuram pasākumam – tie ir melni. Akurāts piedāvātie ķebļi ir gatavoti no ērta auduma un būs tiešām ērti arī situācijās, ja uz tiem jāsēž ilgāku laiku. Lai nodrošinātu vēlamo atmosfēru pasākumā, ir pieejami gan speciāli galdu, kā arī krēslu apvalki. Ienāc http://akuratspasakums.lv/galdu-noma un iepazīsties ar piedāvājumu.
Uzņēmums Akurāts nodrošinātā banketu galdu noma un pārējie uzņēmuma pakalpojumi ļaus pasākumu organizatoriem ietaupīt un nodrošināt augstas klases svinības. Tā vietā, lai iegādātos aprīkojumu, jums ir jāmaksā tikai par to laiku, uz kuru galdi nepieciešami. Jāpiebilst, ka pasākuma organizatoriem būtu nepieciešams sameklēt atrisinājumu, ko ar galdiem darīt pēc banketa vai viesībām – arī glabāšana saistās ar zināmiem izdevumiem.
Ar Akurāts ir iespējams izīrēt ne vien banketu galdiņus un mīkstos sēdekļus, bet arī citu pasākumu aprīkojumu, piemēram, teltis, sildītājus, grīdas un daudz ko citu. Turklāt Akurāts piedāvā arī pasākumu aprīkojuma transportēšanu un salikšanu. Pateicoties tam, jūs varat ietaupīt enerģiju un laiku – visu vajadzīgo jums ir izdevība saņemt vienuviet, tāpat aprīkojuma salikšanu veiks profesionāļi.

Comments are closed.

Post Navigation