SAŅEM NAUDAS SUMMU TIEŠI KONTĀ – BEZ GALVOJUMA UN ĶĪLAS. ĀTRĀ KREDĪTA PRIVILĒĢIJAS!

ātrais kredītsĀtrais kredīts internetā  ir īslaicīgs naudas aizdevums kādā no finanšu institūcijām, kur nepieciešamo naudas summu ikdienas izdevumiem vai ieceru īstenošanai piešķir tikai dažās minūtēs. Viens no uzņēmumiem, kas izsniedz kredītus internetā, ir SMScredit.lv, kur pirmajam aizņēmuma netiek noteikti procenti. Tas paredz – atdod tik, cik aizņēmies. 300 Eiro ir sākotnējā summa, ko var saņemt jaunie klienti pie naudas aizdevuma noformēšanas. Savukārt tad, ja būsi ievērojis kredīta atmaksāšanas ikmēneša grafiku, nākamajā aizdevuma pieteikuma reizē maksimālā naudas summa ir 425 Eiro. Ja laikus ievērosi kredīta atmaksu, tev būs iespēja saņemt lielāku naudas aizdevumu ikdienas vai pavisam neparedzētajiem tēriņiem.
Naudas īstermiņa aizdevums internetā ir pieejams ikvienam Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam, kam nav kavētu kredīta maksājumu vai parādsaistību pārkāpumiem. Vecuma robeža ir no 20 līdz 75 gadiem, kad tiek izskatīta iespēja izsniegt ātro kredītu. Kā viens no ieguvumiem ātrā kredīta saņemšanai atšķirībā no citu finanšu institūciju uzstādījumiem ir tas, ka nav vajadzīgi papildus dokumenti. Kā piemēram, ķīla, izziņa no darbavietas par ienākumiem vai galvojums. Viss, kas ir vajadzīgs ir aktīvs bankas konts, mobilā telefona pieslēgums. Situācijā, kad šobrīd ir jau aktīvs naudas aizdevums citā finanšu institūcijā, ātro kredītu var saņemt arī tad, ja vien nav kavēti regulārie maksājumi un neesi parādnieku reģistrā. Naudas kredītu paņem pie smscredit.lv.
Ātro naudas aizdevumu var pieteikt arīdzan ar telefona zvana vai SMS palīdzību. Vispirmsjapiereģistrējas mājaslapā, kur jāpiefiksē visu nepieciešamo informāciju. Pēc kredīta pieteikuma saņemšanas kredītiestāde izlems par naudas aizdevuma akceptēšanu un ar e-pasta vai īsziņas starpniecību par to tevi informēs. ja ir situācija, ka nespēj atmaksāt īstermiņa naudas aizdevumu termiņā, līdz mēnesim tu vari uz laiku atlikt tā atmaksu.

Comments are closed.

Post Navigation