95 KODS KO PIEDĀVĀ- AUTOPRIEKS

Autoskolas Rīgā un citviet Latvijā ir daudz, bet daudzu novērtēta vieta, kur apgūt braukšanas prasmi ir autoskola „Auto prieks”. Tā nav vienkārši Latvijas autoskola, tas ir mācību centrs, kas ieņem līderu pozīcijas starp transportlīdzekļu vadītāju apmācības kompānijām. Šajā autoskolā tiek nodrošināti maksimāli komfortabli apstākļi mācībām. Rīgā vien ir 12 autoskolas filiāles, savukārt Daugavpilī, Liepājā, Rēzeknē, Bauskā, Jelgavā un Krāslavā tās atrodas pilsētu centros vai arī dažādos rajonos tuvu pasažieru
sabiedriskā transporta pieturām, tāpēc tikt līdz mācību klasēm nesagadās nekādu grūtību.

Būtiski, ka autoskola piedāvā apgūt dažādAizdevums pret autoas autovadītāju kategorijas. Topošo autovadītāju vidū populārākā ir B kategorija – tās braukšanas apmācība nepieciešama, lai vadītu mehāniskos transportlīdzekļus – automobiļus, kuru pilna masa nepārsniedz 3500 kg . Apmācība ir iespējama no sešpadsmit gadu vecuma, valsts eksāmenu kārtošana un vadītāju tiesību iegūšana – no 18 gadu vecuma. Savukārt BE kategorija ir B kategorijas vilcēja savienojums ar piekabi, ja šāds savienojums neietilpst B kategorijā. Ja vajadzīga triciklu un kvadraciklu vadītāja apliecība, būs jāiegūst B1 kategorija. Kursanti autoskolā vienlaicīgi iziet 2 kursus – teorētisko un praktisko, – kas uzreiz ļauj pielietot iegūtas zināšanas . Ja vajadzīgas tiesības vadīt motociklu, atbilstoša būs A kategorijas braukšanas apmācība.

Jāpiebilst, A kategorija iedalās apakšgrupās. Piemēram, A1 kategorija dod tiesības vadīt motociklus bez blakusvāģa, kuru motora darba tilpums nepārsniedz 125 cm3 un jauda nepārsniedz 11kW (15zs); bet A2 kategorija – motociklus, kuru motora jauda nav lielāka par 25kW (34zs). Apmācība ir pieejama no 19 gadu vecuma. Autoskolas piedāvājumā arī C kategorija. Šī apmācība ir iespējama no 19 gadu vecuma, valsts eksāmenu kārtošana un vadītāju tiesību iegūšana – no 21 gadu vecuma. Autoskolā pieejama arī CE kategorija un C1 kategorija.. Jāpiemin arī D kategorija, kurā ietilpst transportlīdzekļi pasažieru pārvadāšanai, kuru sēdvietu skaits pārsniedz 8 vietas.

Jāatzīmē, ka pieejama arī D1 kategorija (transportlīdzeklī sēdvietas pārsniedz 8, bet nepārsniedz 16 vietas) un DE kategorija (D kategorijas vilcēja savienojums ar piekabi, kuras pilna masa pārsniedz 750 kg). Apmācība pieejama no 19 gadu vecuma, valsts eksāmenu kārtošana un vadītāju tiesību iegūšana – sākot no 21 gadu vecuma.

Autoskolas ”Auto prieks” piedāvājumā arī 95 kods – profesionālā periodiskā apmācība. Ieskaties un uzzini vairāk autoprieks.lv!

 

Comments are closed.

Post Navigation