Aizdevums no Greencredit.lv

euros_1780625bAizdevumu no Greencredit.lv var saņemt 21-75 gadu vecs patstāvīgais Latvijas iedzīvotājs ar regulāriem ienākumiem un bez parādsaistībām. Aizdevumu piešķir bez ķīlas vai galvotāja.

Iespējams saņemt aizdevumu no 50 – 425 eiro ar termiņu no 5 līdz 30 dienām. Pirmajā reizē var aizņemties ne vairāk kā 300 eiro. Pirmais aizdevums bezprocentu. Par nākamajiem aizdevumiem procentu likme būs atkarīga no summas un termiņa, bet vidēji procentu likme mēnesī ir 14%.

Reģistrācija:

  1. Jāaizpilda anketa Greencredit.lv mājas lapā.
  2. Pēc e-pasta saņemšanas jānospiež uz saiti atsūtītajā vēstulē.
  3. Jāpārskaita 1 eiro cents uz norādīto Greencredit.lv konta numuru.
  4. Autorizējoties savā klienta profilā jāizvēlas vēlamā summa un termiņš.
  5. Nospiežot pogu – „Saņemt kredītu” tiks nosūtīts aizdevuma pieteikums.

Aizdevumu pieteikumi tiek izskatīti darba dienās no 8:00 – 21:00 un brīvdienās no 10:00 – 18:00. Pieteikumus, kas saņemti ārpus darba laika, izskata nākamajā dienā. Izvērtējot klienta maksātspēju un iesniegtos datus, dažu minūšu laikā tiek pieņemts lēmums. Atbilde tiek nosūtīta uz mobilā tālruņa numuru. Ja nav šķēršļu aizdevuma piešķiršanai, nauda uzreiz tiek nosūtīta uz konta numuru, kas norādīts reģistrācijas procesā. Greencredit.lv, ņemot vērā savu iekšējo aizdevumu piešķiršanas politiku, patur tiesības atteikt aizdevumu pat, ja ir atbilstība pamatprasībām un nav kavētu kredītmaksājumu.

Vienas bankas ietvaros nauda tiek pārskaitīta uzreiz, citos gadījumus tam vajadzētu būt 1-3 dienu laikā. Greencredit.lv ir līgumi ar Swedbank, DnB un Citadele bankām.

Atmaksa.

Aizdevumu var atmaksāt noteiktajā termiņā vai pirms termiņa beigām pārskaitot nepieciešamo summu uz Greencredit.lv bankas kontu.

Ja nav iespējams atmaksāt aizdevumu laikā, samaksājot komisijas maksu, var pagarināt atmaksas termiņu. Komisijas maksa atkarīga no aizdevuma summas un uz cik dienām aizdevums tiek pagarināts. Precīzu komisijas maksas apjomu var uzzināt savā klientu profilā.

Lai atgādinātu par atmaksas termiņa beigu tuvošanos Greencredit.lv saviem klientiem sūta atgādinājuma īsziņas un e-pastus.

Par kavētiem maksājumiem tiks piemērots sods 1% apmērā par katru kavēto dienu.

Vienam klientam nevar būt aktīvs vairāk kā viens kredīts Greencredit.lv.

Par Greencredit.lv.

Greencredit.lv kā atbildīgs aizdevējs ir LNKA biedrs un saņēmis licenci patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā.

Greencredit.lv pieder SIA „ Greencredit”, kas Latvijā reģistrēts kopš 2010.gada. Zīmols noteikti nav pats populārākais nebanku aizdevējs Latvijā, bet noteikti ir ieņēmis stabilu vietu savā darbības sfērā. Lai gan Greencredit.lv salīdzinot ar citiem nozares līderiem tik aktīvi nereklamējas, tomēr uzņēmuma apgrozījums ar katru gadu pieaug, kas liecina par veiksmīgu uzņēmējdarbību un attīstību.

Pagaidām Greencredit.lv izsniedz tikai īstermiņa bezskaidras naudas aizdevumus, bet ņemot vērā uzņēmuma stabilo attīstību iespējams palielinās savu piedāvājumu klāstu.

Comments are closed.

Post Navigation