AIZŅEMIES NO VIVUS.LV UN 90 DIENAS NEMAKSĀ NEKO!

vivus.lv kredīti internetāSteidzami nepieciešami finansiālie līdzekļi, bet nezini kur vai no kā aizņemties? Labākais risinājums šādās situācijās ir naudas kredīti internetā. Vivus.lv piedāvā saņemt ātro kredītu internetā līdz 1500 eiro ar atmaksas temiņu līdz diviem gadiem. Lai saņemtu ātro kredītu, Tev ir jābūt pastāvīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no divdesmit līdz 75 gadiem, bez kavētiem kredīta maksājumiem. Lai saņemtu naudas kredītu, Tev būs vajadzīgs arī teleona numurs un e – pasts. Šīs, nepieciešamās lietas nav nedz sarežģītas, nedz grūti izpildāmas. Viss, kas Tev jādara ir jāreģistrējas Vivus.lv mājas lapā, jāaizpilda un jāiesniedz visa nepieciešamā informācija un nauda tavā bankas kontā tiks ieskaitīta jau pāris minūšu laikā.

Aizdevumi ir viegli noformējami, taču, vispirms, Tev ir jāizvērtē, vai piedāvātā procentu likme un komisijas maksa Tevi apmierina. Ņem vērā, ka izvēloties īsāku kredīta atmaksas termiņu, Tu varēsi iegūt izdevīgāku procentu atmaksas summu. Lai pieteiktos naudas aizdevumam, Tev nepieciešams veikt tikai trīs vienkāršus soļus. Jāreģistrējas Vivus.lv mājas lapā, jāizvēlas summu un atmaksas termiņu. Jāapstiprina savs profils, veicot viena centa pārskaitījumu uz Vivus.lv kontu. Pirms pieteikties ātrajam kredītam, iepazīsties ar visiem noteikumiem un līguma nosacījumiem, ko vari atrast Vivus.lv mājas lapā, sadaļā „Līguma noteikumi” kā arī, seko līdzi savam budžetam un finansiālajam stāvoklim – neaizņemies kredītu, ja šaubies par savām iespējām kredītu atmaksāt laikā, noteiktajā temiņā. Tāpat, neaizņemies ātro kredītu, lai atmāksātu kādas citas pārādsaistības

Ja vēl aizņēmies neesi ne reizi, Vivus.lv piedāvā īpašu piedāvājumu jaunajiem klientiem – 90 dienas nemaksā neko! Šim piedāvājumam var pieteikties visi Vivus.lv jaunie klienti, kas aizņemas pirmo reizi, ar noteikumu, ka kredīta atmaksas termiņš nav īsāks par trim mēnešiem. Savukārt, ja kredītu vēlies aizņemties uz piedāvājuma minimālo termiņu 90 dienām, tad 91. dienā Tev būs jāatmaksā visa kredīta pamatsumma kā arī aprēķinātie procenti par kredīta izmantošanu.

Ja Tev radušies kādi jautājumi vai neskaidrības, Vivus.lv, rūpējoties par klientiem, piedāvā iespēju sazināties ar klientu apkalpošanas līniju katru dienu no 7:00 līdz 24:00 un saņemt konsultāciju par sev interesējošiem jautājumiem. Zvani 67439777 vai raksti info@vivus.lv. Tāpat, vari izmantot iespēju sazināties ar Vivus.lv apkalpošanas centru, izmantojot iespēju – čatu, lai on-line sistēmā, lai sazinātos un rastu atbildes uz Tevi interesējošiem jautājumiem. Aizņemties naudu no Vivus.lv ir izdevīgi, jo reģistrējoties un izveidojot savu profilu, tajā varēsi apskatīt gan rēķinus, gan atmaksas grafiku un līguma noteikumus.

Vivus.lv kredīti internetā!

Comments are closed.

Post Navigation