Aizņemties no bankas vai drauga?

piemērotu aizņemšanās iespēju  dabbler.lvJa steidzami nepieciešami papildus līdzekļi, piemēram, maksājumu segšanai vai kāda pirkuma iegādei, bet pašlaik esi bez konkrētās naudas summas – pastāv dažādas iespējas kur aizņemties nepieciešamos līdzekļus. Vienmēr ir iespējams lūgt palīdzību draugiem, piemēram, ja viņiem ir lielāki ienākumi. Tomēr jāuzsver, ka parāds nav brālis un bieži vien nauda sabojā draudzību. Ja starp Jums nav uzticības –  nav vēlams jaukt draudzību ar naudas lietām un jautājumiem.

Meklējot piemērotu aizņemšanās iespēju – nereti var rasties situācijas, kad aizņemšanās no ģimenes locekļa vai drauga būs labāka izeja. Ja Jums ir kāds, uz ko Jūs varat pilnībā paļauties, tas var būt lielisks risinājums, bet tomēr tas ir riskanti, jo var gadīties, kad Tavs draugs vai ģimenes loceklis atsaka aizdot naudu.

Ja nevēlaties sabojāt draudzību – ir iespējams aizņemties nepieciešamos līdzekļus no bankas. Izvēloties banku piedāvājumus ir rūpīgi jāpārdomā gan sava maksātspēja, gan savas atmaksas iespējas un naudas vajadzība. Daudzi aizņemas nepārdomāti un bieži vien rodas nepatīkamas parādsaistības un sankcijas. Ja, piemēram, aizņemsieties no drauga un nespēsiet laikā atdot naudu – situācija var būt vēl nepatīkamāka un sagādāt nevajadzīgus starpgadījumus.

Protams, aizņemšanās no ģimenes locekļiem vai tuviem draugiem var būt ļoti izdevīga, bet tā arī var sabojāt attiecības. Paturiet to prātā, ka prasīt kredītu no drauga vai ģimenes locekļa Jūs varat tikai tad, ja Jūsu starpā ir pilnīga uzticība, atklātība un vēlme viens otram palīdzēt jebkurā situācijā.

Comments are closed.

Post Navigation