Akurāts pasākumu telts noma

Rīko gadsimta kāzas? Vai esi jau padomājis, kur notiks ceremonija, kur tiks dejots pirmais valsis un cienāti viesi ar gardum gardiem ēdieniem? Tas noteikti var norisināties ar brīvā daba, bet nodrošinies pret neparedzētiem laikapstākļiem, piemēram, lietus. Akurāts pasākumu telts noma šajā gadījumā var palīdzēt, piedāvājot plašu izvēli un draudzīgu servisu.

Kur meklēt teltis?

Lietus vai stiprs vējš noteikti ir pasākumam nepiemēroti. Tādēļ akurāts pasākumu telts noma palīdzēs organizēt svētkus tā, lai tie izdotos neatkarīgi no apstākļiem. akurāts pasākumu telts noma piedāvā 11 dažādu formu, izmēru un krāsu teltis. Tās iespējams papildināt ar sienām vai grīdu – nepieciešama, ja plānotas dejas, galdu novietošana un varbūt par neliela skatuve muzikantiem vai citiem priekšnesumiem.

Akurāts pasākumu telts noma nav piemērota tikai kāzām. Piemēram, zvaigznes telts noderēs tādos pasākumos kā brīvdabas mākslas un mūzikas festivāli, sporta pasākumi, pilsētas svētki vai lielas radu sanākšanas laukos. Šīs telts spilgtā krāsa un nestandarta forma labi izcelsies gan dārzā, gan pļavā, gan piemājas zālājā! Jebkuru telti Akurāts darbinieki aizvedīs līdz pasākuma norises lokācijai, kā arī to saliks un aizvedīs, kad pasākums būs beidzies. Tas ir liels bonuss, jo Tev par šādām detaļām nebūs jāraizējas.

Akurāts pasākumu telts noma nav vienīgais risinājums, ko uzņēmums piedāvā. Lasi tālāk un noskaidro, kāds aprīkojums vēl var noderēt svinību organizēšanai!

Viss nepieciešamais pieejams vienā uzņēmumā

Akurāts piedāvā arī galdus, krēslus (tai skaitā arī bāra krēslus), bāra letes u.c. Nav noslēpums, bāra krēslu iegāde tikai uz vienu pasākumu varētu būt ļoti neizdevīga, tuklāt vēlāk jārūpējas par to uzturēšanu un uzglabāšanu. Tieši tādēļ noderīga var būt bāra krēslu noma, kas dos iespēju izvēlēties konkrētajam pasākumam atbilstošus krēslus.

Bārmeņa pieaicināšana ir viena no 2017. Gada svinību top tendencēm. Kurš viesis gan negribētu doties pie profesionāla bārmeņa, lai saņemtu iecienītu kokteili? Lai to sarīkotu arī Tevis organizētajās svinībās, noderēs bāra lete un tai pieskaņoti krēsli, kas vienlaikus būs arī lieliska atpūtas vieta, kur viesi netraucēti var papļāpāt. Pieredze rāda, ka bāra krēslu noma operatīvi novērš dažādas nepatīkamas situācijas saistībā ar klientiem un viņu sēdvietām.

Izvēlies labākos sadarbības partnerus!

Lai šīs vasaras svētki būtu neaizmirstami un unikāli, to organizēšanā vērts iesaistīt profesionāļus ar lielu pieredzi. Akurāts komanda ne vien iznomās, bet arī konsultēs un atradīs vispiemērotāko inventāru, lai Tev būtu mazāk raižu, bet vairāk laika domāt pasākuma programmu un veidot dekorācijas.

Akurāts pasākumu telts noma, kā arī cits piedāvātais aprīkojums vienmēr ir sakopts – tīrs un nesaplēsts. Ienāc akurats.lv un rezervē vajadzīgo datumu vēlamajā datumā!

Comments are closed.

Post Navigation