AKURĀTS PIEDĀVĀ SILDĪTĀJUS PASĀKUMAM ĀRPUS TELPĀM

apaļo galdu noma akurats.lvPlāno saviesīgu pasākumu un nepieciešams atbilstošs aprīkojums? Ieskaties pasākumu aprīkojuma servisa piedāvājumā- Akurats.lv. Tur atradīsi daudzveidīgu aprīkojuma klāstu- piemēram, teltis un nojumes, kā arī mēbeles .

Ja plāno pasākumu nojumē, piemēram vēsākajās gada sezonās, noderēs Akurats.lv piedāvātās sildlampas. Šie sildītāji radīs omulīgāku gaisotni arī pie zemākas gaisa temperatūras. Uzņēmums nodrošina ne tikai sildlampu un cita aprīkojuma nomu, bet arī piegādi un uzstādīšanu. Jāpiemin, ka gāzes sildītāji, kā arī viss cits aprīkojums pieejams ne tikai Latvijā, et arī Lietuvā un Igaunijā.

Akurats.lv piedāvātās sildlampas ir metāla krāsā, 2,30 metrus augstas un 13 kg smagas. Tās aprīkotas ar propāna gāzes balonu, tādēļ nepieciešams ievērot drošību- piemēram, sildlampu nedrīkst novietot pie degošiem materiāliem vai izmantot telpu apsildei.

Pasākumi ārpus telpām tagad ir iespējami visos laikapstākļos- izvēlies gāzes sildītājus no Akurāts un izbaudi omulīgu gaisotni āra pasākumā!

LABĀKĀS TELTIS UN NOJUMES PASĀKUMAM-AKURATS.LV

Nojumes īre ir vēl viens pasākumu nomas servisa Akurāts piedāvātais pakalpojums. Izvēlēties piemērotāko nojumi tev palīdzēs profesionālā Akurats.lv komanda.

Telts noma ir ērts risinājums dažādos pasākumos – piemēram, gadatirgos vai privātās ballītēs. Telts īre pie Akurats.lv ļaus ietaupīt ar telts iegādi un uzglabāšanu saistītās izmaksas.

Pasākumam ārpus telpām nereti vajadzīga arī skatuve. Arī tās nomu piedāvā Akurats.lv. Piedāvājumā skatuve, ko iespējams izvietot dažādos veidos .

AKURATS.LV -ĒRTA BANKETU KRĒSLU NOMA

Ja organizē banketu vai citu saviesīgu pasākumu, būtisks būs jautājums par piemērotu mēbeļu nomu. Akurāts piedāvājumā arī banketu krēsli un apaļie galdi, kas ir ne tikai funkcionāli, bet arī gaumīgi.

Ja plānots rīkot neformālu pasākumu, piemēram, ballīti, efektīvs inventāra papildinājums būs bāra krēsli. Ja tie nepieciešami tikai uz vienu pasākumu, labākā izvēle būs bāra krēslu noma. Nomas servisa Akurāts sortimentā esošie bāra krēsli (http://akurats.lv/aprikojums/bara-kresli/) ir ar apaļu virsmu, melnā krāsā, ar gaiša metāla rāmi.

Padari svētkus neaizmirstamus ar Akurāts pasākumu aprīkojuma nomu.

Comments are closed.

Post Navigation