Analītiska informācija – Focus.lv

focus.lvJau sen ziņu lasīšanu laikrakstos sabiedrība nomaina ar online ziņu portāliem, kuros jaunumus internetā pasniedz objektīvai vērtēšanai. Tiešsaistē iespējams uzzināt visus aktuālos notikumus, turklāt reālā laikā, jo internetā viss izplatās momentā – galvenokārt jau informācija. Aktuālāko informāciju par Latvijas un pasaules notikumiem nu var izlasīt pilnīgi jaunā mediju portālā Focus.lv.

Focus.lv – pilnīgi jauns ziņu portāls, kurā iespējams uzzināt jaunāko informāciju par visām aktuālajām tēmām. Focus.lv ir jauns neatkarīgs un autonoms ziņu portāls.  Lai atšķirtos no esošajiem valsts ziņu portāliem, Focus.lv savai publikai sniedz tikai objektīvu informāciju, koncentrējot vērību galvenokārt uz skaļākajiem un konkrētajā brīdī zīmīgākajiem notikumiem.  Izvirzīto mērķi arī ataino portāla nosaukums “Focus.lv”, kas ir gluži kā lēca, kas tver un koncentrē galvenos apskatus, lai pasniegtu tos sabiedrībai. Ja ikdienā mēdzat lasīt ziņas online, ziņu portālā Focus.lv varat atrast daudz aktuālu ziņu par tās dienas aktuālajiem notikumiem.

Visiem zināms – ar 2014.gada 1.janvāri Latvijā kā oficiālā nauda tiks ieviests eiro, bet Latvijas iedzīvotājiem bija iespēja, lai aprastu ar šo situāciju, tāpēc jau no 1.oktobra visas preces un pakalpojumu cenas ir norādītas kā latos, tā eiro. Lai nenāktos saskarties ar problēmām gada beigās nomainot atlikušos latus uz eiro, iedzīvotāji tiek aicināti samainīt uzkrāto skaidro naudu jau tagad, jo uzkrātā nauda banku kontos tiks konvertēta uz eiro uzreiz.

21.novembrī, kad Zolitūde piedzīvoja šausmīgo traģēdiju, kuras laikā dzīvības zaudēja 54 cilvēki un daudzi tika nogādāti slimnīcās ar bīstamām traumām, plaši tika atspoguļota kā Latvijas, tā ārvalstu medijos.  Interese par šo negadījumu nav aprimusi vēl aizvien un attiecīgās iestādes darbojas ar šī negadījuma izpēti, lai līdzīgi negadījumi vairs nekad neatkārtotos nākotnē.  Visu aktuālo informāciju par izmeklēšanas norisi iespējams izlasīt ziņu portālā Focus.lv. Portālā var lasīt arī par cita veida aktualitātēm saistībā ar finansēm un biznesu, turklāt daudz plašākos un informatīvākos aprakstos nekā citur.

Lai lasītu jaunākās ziņas spied ŠEIT!

Comments are closed.

Post Navigation