Angļu valodas kursi Rīgā- NH.lv

angļu valodas kursiSvešvalodu zināšanas un prasmes ir viena no nozīmīgākajām daļām ikviena profesionālajā dzīvē. Valodu zināšanas nodrošina iespēju lasīt dzeju autora dzimtajā valodā, klausīties mūziku vai izprast to un sarunāties ar cilvēku no citas valsts. Mācību centrs New Horizons ir partneris ar pieredzi dažāda veida apmācību programmu realizēšanā, piemēram, valodu kursi, angļu valodas kursi Rīgā un angļu valoda bērniem.

Valodu kursi ir teicama alternatīva  mācībām skolā, jo mazā apmācāmo grupā tiek stimulēti visi valodas aspketi: lasīšana, rakstīšana, runāšana un klausīšanās. Angļu valodas kursi Rīgā pieaugušajiem ir risinājums ikvienam nostiprināt izpratni par valodu, kurā sazinās vairums pasaules iedzīvotāju. Angļu valoda jauniešiem paplašina komunikācijas iespējas jau agrā bērnībā. New Horizons ir mācību centrs, kur var izzināt citu valodu pamatus vai nostiprināt jau esošās zināšanas. Uzzini vairāk šeit!

IESPĒJA NĀKAMAJAM GADAM- CITAS VALODAS APGUVE!

Mācību centra New Horizons organizētie valodu kursi ir vērā ņemams pienesums ikviena personībā. Valodu jāsāk mācīties, jau sākot ar 3-4 gadu vecumu, apmeklējot īpašas nodarbības, kur angļu valoda mazajiem ķipariem tiek mācīta vienkāršā veidā, bet vispārīgie angļu valodas kursi Rīgā noderēs ikvienam, kas vēlas pilnveidot iemaņas tās pielietošanā. Ja ir vēlme mācīties ko eksotiskāku, piemēram, grieķu, persiešu vai hidi valodas, ieteicams uzsākt mācības modulī valodu kursi, kur mācības tiek organizētas elektroniski. New Horizons angļu valodas kursi Rīgā un īpaši citu pasaules valstu valodu kursi tiek vadīti, pielietojot progresīvākās mācību metodes:

  • Sarunas pāros, mazās vai individuāli ar pasniedzēju;
  • Valodas lietošana, runājot par dažādām dzīves situācijām un to izspēlēšana;
  • Komunikācijas kompetenču veidošana un nostiprināšana, primāri rosinot emocijas, kas veicina izteikšanās procesu.

UZ REZULTĀTU VĒRSTA PIEEJA NODROŠINA TEICAMUS SASNIEGUMUS

Angļu valodas kursi Rīgā ir laba izvēle, ja ir nepieciešams paaugstināt konkurētspēju, bet citu valodu, piemēram, ivrita, vjetnamiešu vai ķīniešu valodu kursi palielinās iespējas ceļojumu laikā runāt ar apciemojamās zemes. Tāpat jāuzver interese par pašiem mūsu nākotni – bērniem, jo angļu valoda bērniem ir ļoti svarīga gan saziņas, gan pasaules izzināšanas jomās. No 2007.gada Latvijā valodu apmācību veic mācību centrs New Horizons, kas realizē profesionālās pilnveides ikvienam interesentam jebkurā valodā. New Horizons – laba izvēle, jo izglītošana tiek īstenota, izmantojot specifisku pieeju, piemēram:

  • Angļu valodas kursi ar īpašiem valodas lietojuma treniņiem;
  • 15 dažādu valodu kursi ar plašu ieskatu to kultūrā;
  • Angļu valoda bērniem – ar spēlēm un rotaļām iepazīst svešvalodu.

Mācību centrs New Horizons būs lieliska izvēle, jo tajā tiek realizētas mācību programmas, ievērojot augstākās kvalitātes standartus, kā arī valoda tiek apgūta mērķtiecīgi.

Uzlabojiet savas svešvalodu zināšanas un prasmes! Iesaktieties New Horizons mājas lapā www.nh.lv un piesakieties jau tagad!

Comments are closed.

Post Navigation