APGŪSTI VISUS AR VALSTS STANDARTU NOTEIKTOS VIDUSSKOLAS PRIEKŠMETUS INTERNETĀ

Rīgas 1. Tālmācības vidusskolaRīgā ir viena no labākajām vidusskolu izvēles iespējām un viena no tām – Rīgas 1. Tālmācības vidusskola. Mācīšanās attālināti tālmācības vidusskolā nozīmē, ka var nestaigāt uz skolu un viena gada laikā apgūt visu mācību programmu, veiksmīgi nokārtojot starpatestāciju un beigu atestāciju. Tālmācības vidusskola izveidojusi mācību programmu, kas mācību procesu padara daudz produktīvāku un vieglāku arī pašam skolēnam. Mācoties internetā iegūtā vispārējā vidējā izglītība tiek atzīta jebkur pasaulē un tāpēc skolēns var turpināt mācības augstākās izglītības iestādēs. Rīgas pirmā tālmācības visdusskola uzņem skolēnus 7., 8. vai 9. klasē, bet skolā var pieteikties, mācoties 10. – 12.klasē, jebkurā laikā un mācību mēnesī. Visi mācību kursi, kurus jaunietis ir apguvis jau iepriekš, tiks ieskaitīti, nepieciešams tikai uzrādīt sekmju izrakstus. Tādējādi skolēns varēs iegūt visas nepieciešamās zināšanas, kas parasti jāapgūst vidusskolas programmā – tikai mācību process ir daudz mobilāks.

Tālmācības vidusskola ļauj jauniešiem pašiem organizēt savu laiku – 18. gadus sasnieguši jaunieši var doties darba gaitās un tajā pat laikā mācīties neklātienē. Skola pasniedz mācības attālināti, liekot pārbaudes uzdevumus un mācību materiālus speciālā eSKOLAS tiešsaistes programmā. Pirms tam skolēnam tiek sniegta pieeja šai virtuālajai mācību videi un, izpildot uzdevumus tie turpat arī saglabājas. Tādējādi skolotājs var analizēt izpildīto uzdevumu rezultātus un sniegt atbildi, liekot atzīmes un ieteikumus. Skola piedāvā pāriet pie viņiem jebkurā no mācību gada mēnešiem – uzrādot sekmju izrakstu visas atzīmes no bijušās skolas tiks ieskaitītas un mācības turpināsies tajā pašā klasē, tikai elektroniski.

Rīgas 1. Tālmācības vidusskola – iemesli, kādēļ ir vērts mācīties attālināti: * Izdevība mācīties komfortablā vidē – esot jebkurā pasaules vietā, apvienojot mācības ar darbu Latvijā vai ārzemēs; * Tālmācības vidusskola piedāvā iespēju satikties ar skolotājiem arī klātienē, ierodoties uz konsultācijām; * Tālmācības skola un mācību process ir daudz efektīvāks nekā monotonas mācības klasēs; *Mācību programmu var iziet un skolu var pabeigt 1 gada laikā; * Tā kā spēja strādāt internetā mūsdienās ir ļoti nozīmīgs faktors, skolēni mācību gaitā apgūst arī šīs prasmes.

Rīgas vidusskola – Rīgas 1. Tālmācības vidusskola atrodama Rīgā, A.Saharova 35, bet plašāku informāciju par pašu mācību procesu un cenu iespējams uzzināt skolas mājaslapā www.r1tv.lv.

Comments are closed.

Post Navigation