Ar Berendsen slapji laika apstākļi vairs nesagādās problemas

berendsen kokvilnas paklājiEsat noguris no tā, ka sliktos laika apstākļos, jūsu darbavietas telpas parasti nepaliek tīras, lai arī tās tiek regulāri uzkoptas? Jums piedāvās palīdzību AS Berendsen nodrošinātais maināmo paklāju serviss. Ar šī piedāvājuma palīdzību iestādes telpas ilgāku laiku tiks paturētas tīras un grīdu segums būs efektīvāk pasargātas. Maināmo paklāju serviss un citi AS Berendsen piedāvājumi lieliski noder nepatīkamos un mitros laika apstākļos.

Maināmo paklāju serviss palīdzēs saglabāt grīdas ilgāku brīdi nepiegružotas un sniegs iespēju ietaupīt resursus saimnieciskajām nepieciešamībām sekojošos veidos:

  • paugstināsies drošība;
  • nebūs nepieciešams tik daudz naudas grīdu uzturēšanai;
  • grīdu segums būs efektīvāk aizsargāts.

Paklāju serviss nenodarbojas ar radītajām rezultātu – tā mērķis ir jau sākotnēji  novērst grīdu pienēsāšanu ar netīrumiem un ūdeni.

Paklāju serviss ir pakalpojums, kura būtiskākais uzdevums ir gādāt, ka maināmie paklāji, kuri ir jūsu birojā nepārtraukti ir lieliskā stāvoklī. Paklāju serviss ietver visas vajadzīgās darbības, lai jūsu birojā nepārtraukti būtu tīri, kā arī lieliskā kondīcijā esoši maināmie paklāji – ir piedāvāta grīdassegu īre, mazgāšana, kā arī pārējie paklāju kopšanas pakalpojumi. Tāpēc, lai palielinātu paklāju kalpošanas laiku, kā arī uzlabotu to efektivitāti, maināmie paklāji tiek apstrādāti ar atbilstošu šķīdumu.

Maināmo paklāju noma nozīmē, ka grīdassegas nav jāpērk – tā ir ļoti nozīmīga paklāju īres priekšrocība. Ja noma nebūtu iespējama jums būtu jāsaskarās ar daudz augstākām telpu uzturēšanas cenām. Paklāju noma sniedz arī vairākus citus ieguvumus – grīdas nav nepieciešams tīrīt pēc ikviena apmeklētāja un grīdu segums ir labāk aizsargāts. Telpas nebūs slapjas pat, ja līs, tāpat, pazemināsies risks paklupt.

AS Berendsen nodrošinās, ka būtu pieejami dažādu atbilstošo tipu paklāji, proti, kokvilnas paklāji, gumijas paklāji, kā arī citi. Lietainam laikam ļoti labi piemēroti ir kokvilnas paklāji – grīdassegas var iesūkt pat 5 reizes vairāk mitruma, kā . Neilona paklāji tiešām efektīvi notīra netīrumus no kurpēm, savukārt, lielo gružu notraušanai no apaviem ir paredzēti gumijas paklāji.

Comments are closed.

Post Navigation