Atdod tik, cik aizņēmies- ViaSMS!

riga24Dzīve ir pārsteigumu pilna – arī neplānoti tēriņi ir daļa no tiem. Tieši tāpēc radīts moderns risinājums – aizdevumi, kurus saņemt var tikai dažu minūšu laikā.

Šobrīd strādā dažādi aizdevēji, kuru piedāvājumā vienkārši noformējami aizdevumi. Tieši tāpēc svarīgi izvērtēt dažādus variantus, lai izvēlētos, kuri aizdevumi ir vispiemērotākie. Viena no iespējām, ja gribi aizņemties izdevīgi un droši, ir ViaSMS. Tas ir aizdevējs, kura sortimentā naudas aizdevums visdažādākajām nepieciešamībām.

ĪSTERMIŅA UN ILGTERMIŅA AIZDEVUMI

Ja mazliet pietrūkst līdz algai, teicama iespēja ir  naudas aizdevums līdz algai, kas pieejams līdz pat 700 eiro apmērā. Jāielāgo gan, ka , aizņemoties pirmo reizi, maksimālā aizdevuma summa ir mazāka – 350 eiro. Savukārt, aizņemoties atkārtoti, summa tiek palielināta līdz 500 eiro.

Otrs aizdevuma veids ir naudas aizdevums līdz 1500 eiro apjomā. Termiņš, kurā naudas aizdevums jāatmaksā – no 3 līdz 12 mēnešiem. Domājot par klientu ērtībām, aizdevumi pie ViaSMS pieejami ātri un vienkārši, bez sarežģītām formalitātēm.

Tāpat kā pie citiem aizdevējiem, arī pie ViaSMS pieejams kredīts bez maksas. Kredīts bez maksas – tā ir izdevīga iespēja tiem, kas kredītu noformē pirmo reizi. Saņem sev vēlamo kredīta summu un nepārmaksā ne centa! Kredīts bez maksas ir ne tikai izdevīgs risinājums, bet arī iespēja iepazīties ar aizdevēja darbību lieki neriskējot.

KĀ PIETEIKTIES AIZDEVUMAM?

ViaSMS aizdevumi piesakāmi internetā, ikvienā ērtā brīdī. Jāatceras tikai, ka pieteikums tiks izskatīts un naudas aizdevums piešķirts kredītdevēja darba laikā, kas ir darba dienās no 8.00 līdz plkst. 22.00, bet brīvdienās no plkst. 9.00 līdz 22.00. Šī kredītdevēja naudas aizdevums pieejams tiem Latvijas republikas iedzīvotājiem, kas ir vismaz 20 gadus veci. Lai aizdevumi tiktu piešķirti, svarīgs ir arī ienākumu līmenis un kredītvēsture – tai jābūt pozitīvai.

ViaSMS aizdevumi var palīdzēt, cik bieži vien tas nepieciešams, taču jāatceras, ka jauns naudas aizdevums tiek izsniegts tikai tad, ja atmaksāts iepriekšējais. Nauda uz kontu pēc lēmuma par aizdevuma piešķiršanu, izvērtējot Tavu maksātspēju, tiks pārskaitīta 15 minūtēs. Tas, cik ātri aizdevumi tiek ieskaitīti  kontā, ir atkarīgs no bankas , kurā atvērts konts.

Lai arī aizdevumi ir ērta iespēja, esi atbildīgs un aizņemies pārdomāti.

https://www.viasms.lv/

Comments are closed.

Post Navigation