ATRODIET SEV TUVĀK ESOŠO AUTOSKOLU credoautoprieks.lv

 

autoskolaB KATEGORIJAS TIESĪBAS – NEBŪS GRŪTI, JA BŪS PIEMĒROTA APMĀCĪBU IESTĀDE!

Varbūt Jūs meklējat, kur visērtāk būs mācīties, lai iegūtu B kategorijas tiesības? Vai arī B kategorijas tiesības Jums jau ir iegūtas, taču ir vajadzīgs kaut kas tik īpašs kā ADR kursi, jo paredzēta kāda bīstamo kravu pārvadāšana? Noskaidrojiet, kur labāk apgūstami atšķirīgi transportlīdzekļu vadīšanas apmācību kursi un obligāti nepieciešamie pirmās palīdzības kursi autovadītājiem šeit!

LIELĀKĀ DAĻA AUTOSKOLU DOD IESPĒJU SAŅEMT B KATEGORIJAS TIESĪBAS

Ja Jūs esat nepieredzējis autobraucējs, kuram vajadzīga B kategorijas tiesības, , kā piemēram, Jums jāizvēlās konkrēta autoskola, piemēram, Mustangs, Vanags, Fortuna, autoskola CredoAutoprieks. Ņemiet vērā, ka, lai varētu iegūt B kategorijas tiesības, vēl pirms CSDD eksāmena nepieciešams iziet prakses un teorijas kursus, kā arī ir vajadzīgi pirmās palīdzības kursi autovadītājiem. Jums vien vajadzīgs izvēlēties, kurai autoskolai ļaut Jums palīdzēt saņemt B kategorijas tiesības.

ATRODIET SEV TUVĀK ESOŠO AUTOSKOLU  credoautoprieks.lv

Autoskola Mustangs piedāvā dažādas pamata kategoriju iegūšanas iespējas – gan teorijā, gan praksē. Tiesa šī autoskola galvenokārt ir izdevīga tikai rīdziniekiem un tiem, kas dzīvo Jelgavā. Turpretī autoskola Fortūna ne tik daudz strādā uz rīdziniekiem, bet ir izveidojusi nedaudz plašāku tīklu reģionos. Vanags piedāvā kursus četrās dažādās pilsētās, turpretī autoskola CredoAutoprieks ir izveidojusi apmācību vietas ne tik vien Rīgā, bet arī Daugavpilī, Jelgavā, Siguldā, Liepājā un Daugavpilī.

PIE AUTOSKOLĀM – BŪS PIEEJAMI PIRMĀS PALĪDZĪBAS KURSI AUTOVADĪTĀJIEM

Vēl bez pamata apmācībām, autoskolu pakalpojumu klāstā ir pieejami tāpat arī pirmās palīdzības kursi autovadītājiem vai medicīniskā komisija par atsevišķu maksu. Visās autoskolās pirmās palīdzības kursi autovadītājiem ir par papildu samaksu, kas būs ap trīsdesmit eiro, taču dažādi būs pieejamie nodarbību laiki. Apmācības arī ir iespējams iziet citur, taču autoskolā tie noteikti ir ērtāki.

ADR KURSI – JA JĀPĀRVADĀ BĪSTAMAS KRAVAS

ADR kursi būs specifiskāki, jo daudzas autoskolas nemāca, kā jāveic bīstamo kravu pārvadāšana. Tās, kurās ir izejami ADR kursi ir, kā piemēram, autoskola CredoAutoprieks un autoskola Fortuna. Bīstamo kravu pārvadāšana tiks izstāstīta 2 līdzīgu kursu ietvaros – no sākuma varēs apgūt pamatkursu un tad papildapmācības par cisternu pārvadājumiem. Pēc vajadzīgo kursu pabeigšanas bīstamo kravu pārvadāšana kļūs saprotama un drošāka, galvenais atrast īsto skolu!

Comments are closed.

Post Navigation