Automobilis un auto riepas darbojas vienotā ritmā

auto-riepasKādēļ pirkt kvalitatīvas riepas?

Riepu iegāde ir katra automašīnas vadītāja neatņemama dzīves sastāvdaļa. Vēlies par riepām noskaidrot ko vairāk? Izlasi šo rakstu!

Jaunas riepas sniedz lieliskas kvalitātes īpašības

Jaunas riepas sniedz vairākas priekšrocības. Jāsaprot – atbilstošas kvalitātes jaunas riepas kalpos ilgāk, turklāt jaunas riepas ļauj pārvietoties drošāk un ērtāk, ņemot vērā, ka tām ir pilnīgi svaigs protektors. Lai arī sāktnēji jaunas riepas var izmaksāt nedaudz lielāku naudas summu, tas minams kā labs ieguldījums nākotnē, jo agrāk vai vēlāk atmaksāsies.

Automobilis un auto riepas darbojas vienotā ritmā

Nopērkamas gan jaunas, gan lietotas auto riepas. Pērkot lietotas auto riepas, obligāti jāpārbauda to protektora nodilums, kā arī jāpievērš uzmanība vizuāliem defektiem – tie gandrīz vienmēr nozīmē, ka auto riepas ir bojātas. Auto riepas ir būtiska auto daļa, tādēļ to kvalitāte ir patiešām svarīga.

Nepieciešamas riepas auto? Riepu kalkulātors varēs palīdzēt

Riepu kalkulātors ievērojami atvieglo riepu izvēli – tajā Tev atliek vien ievadīt daži būtiskākie parametri par riepām vai auto, un pēc tam nekavējoties iegūsi informāciju par Tavam auto vajadzīgajām riepām. Riepu kalkulātors šobrīd ir ļoti aktuāls, pateicoties iespējai izvairīties no pārmaksāšanas. Esi ieinteresēts? Tad Tev jāzina – riepu kalkulātors pieejams daudzviet internetā.

Ziemas riepas ir lieliski piemērotas, lai pārvietotos aukstā laikā

Ziemas riepas Latvijā obligāti jāizmanto ziemas mēnešos (1. decembris – 1. marts), un to protektoru dziļumam jābūt vismaz 4 mm. Ziemas riepas nomainīt savukārt ieteicams tad, kad termometra stabiņš rāda septiņus grādus pēc Celsija. Autovadītājiem tiek piedāvātas arī vissezonas riepas, taču jāsaprot, ka tās nolietosies ātrāk.

Ziemas riepas ar radzēm palīdz pārvietoties drošāk

Gribi uz ceļa būt drošs arī ziemas periodā? Tad izvēlies ziemas riepas ar radzēm – tajās esošās radzes sniedz papildus drošību, bet nevar aizmirst – ziemas riepas ar radzēm “uzvedas” skaļāk. Ziemas riepas ar radzēm Latvijā var lietot konkrētā laika periodā (1. oktobrī – 1 maijā.

Izmanto iespēju, ja tiek piedāvāta vasaras riepu izpardošana!

Vasaras riepu izpardošana dāvā iespēju ietaupīt pamatīgu naudas summu. Lielākoties vasaras riepu izpardošana notiek rudens vai ziemas, kā arī periodā, un, lai arī šajos mēnešos vasaras riepas nav vajadzīgas, jāņem vērā, ka ilgtermiņā būsi ieguvējs – tieši tā darbojas vasaras riepu izpardošana.

Esi jaunu riepu meklējumos? Pērc tās interneta vidē – tas ir krietni vienkāršāk!

Comments are closed.

Post Navigation