Autoskola Autoprieks ar īpaši draudzīgiem pasniedzējiem!

Viena no daudzu novērtētajām apmācību vietām ir autoskola “Auto Prieks”. Būtiski, ka šī mācību iestāde darbojas vairākās Latvijas pilsētās, kā arī ir 12 autoskolas Rīgā. Mācoties šajā autoskolā, varēsi saņemt vairākas priekšrocības – elastīgais nodarbību grafiks ļaus apmeklēt kursus piemērotākajos laikos. Autoskolas nenoliedzama priekšrocība ir arī mūsdienīgs autoparks. Apmācība notiek tikai ar automobiļiem, kuru ekspluatācijas laiks nav lielāks par 5 gadiem. Šeit iespējams apgūt dažādu veidu autovadītāju kategorijas. Populārākā no kategorijām nenoliedzami ir B kategorija.

Apmācības ilgums autoskolā ”Auto Prieks” noteikts 5 ( rīta un brīvdienu grupas) vai 7 nedēļas (vakara grupas). Teorijas kurss noris 55 akadēmiskās stundas, bet braukšanas kurss – 14 stundas. Braukšanā noteikta ieskaišu sistēma. Braukšanas eksāmena autoskolā nav. Skolā pieejama arī BE kategorija. Šī apmācība pieejama no 19 gadu vecuma, bet tiesību iegūšana – no 21 gadu vecuma. Savukārt, ja plāno vadīt kvadraciklu vai triciklu, jāapgūst B1 kategorija. Individuāla pieeja un braukšanas skolas pasniedzēju profesionalitāte padara nodarbības vieglas un aizraujošas, bet iegūtas prasmes izkopj līdz pilnībai. Ja tev patīk motocikli, izmanto iespēju iegūt motocikla vadītāja apliecību. Šim nolūkam vajadzīga A kategorija. Jāpiebilst, tā dalās grupās – A1 kategorija ļauj vadīt motociklus bez blakusvāģa, kuru motora darba tilpums nepārsniedz 125 cm3 un jauda nepārsniedz 11 kW (15zs), savukārt A2 kategorija dod tiesības vadīt motociklus, kuru motora jauda nepārsniedz 25 kW (34 zs). Apmācību ilgums paredzēts divas nedēļas.

Teorijas kurss – 15 akadēmiskās stundas, braukšanas kurss ilgst 8 stundas. Par autoskolas līmeni iespējams spriest pēc pasniedzēju un braukšanas instruktoru kvalifikācijas. „Auto prieks” speciālisti jau vairākus gadus palīdz kursantiem teicami nokārtot Valsts eksāmenus. Vēl viena autoskolas ”Auto Prieks” piedāvāta apmācība – C kategorija. Šī apmācība ir iespējama no 19 gadu vecuma, valsts eksāmenu kārtošana un vadītāju apliecību iegūšana – no 21 gadu vecuma. Persona, kura atrodas militārajā dienestā, var iegūt C kategorijas vadītāju apliecību no 19 gadu vecuma. Autoskolā pieejama arī CE kategorija un C1 kategorija.. Un visbeidzot D kategorija – tie ir transportlīdzekļi pasažieru pārvadāšanai, kur sēdvietu skaits, neskaitot vadītāja vietu pārsniedz 8 vietas, kā arī šādas kategorijas vilcēja savienojums ar piekabi, kuras pilna masa nepārsniedz 750 kg. D1 kategorija – šeit ietilpst transportlīdzekļi, kuros sēdvietu skaits pārsniedz 8, bet nepārsniedz 16 vietas. Bet DE kategorija ir D kategorijas vilcēja savienojums ar piekabi, kuras pilna masa pārsniedz 750 kg. Savukārt, 95 kods ir profesionālā periodiskā apmācība, lai paaugstinātu profesionālo vadītāju un nodalītu profesionālos vadītājus no neprofesionāliem, D1, D1E, D, DE vai C1, C1E, C, CE kategoriju transportlīdzekļu vadītājiem, kuri veic komercpārvadājumus, ik pa 5 gadiem jāveic regulārā apmācība.

Pieraksties kursiem jau šodien !

 

Comments are closed.

Post Navigation