B kategorijas apmācības, pieredzi, tāpat arī apskatīt autoskolu interneta lapās atrodamo informāciju.

 

be kategorijaKĀ NEAPMULST DAUDZO AUTOSKOLU SORTIMENTĀ UN REZULTĀTĀ B KATEGORIJAS TIESĪBAS

Varbūt Jūs beidzot nolēmāt, ka ir labākais laiks nokārtot B kategorijas tiesības, vai arī esat nonācis situācijā, kad Jums nepieciešami ADR kursi, kuri dod iespēju noskaidrot, kādā veidā ir veicama bīstamo kravu pārvadāšana. Kā tieši izvēlēties atbilstošu autoskolu, kur apgūstami ne tik vien ADR kursi, iegūstamas D, C un B kategorijas tiesības un arī apgūstami pirmās palīdzības kursi autovadītajiem, un kas arī dod modernu mācību vidi?

GANDRĪZ VISAS AUTOSKOLAS DOD IESPĒJU SAŅEMT B UN BE KATEGORIJAS TIESĪBAS

B kategorijas tiesības Jums būs iespējams saņemt pēc jebkādas autoskolu kursu pabeigšanas, bet vienas no lielākajām ir Mustangs, Fortuna, Vanags kā arī autoskola CredoAutoprieks. Visbiežāk B kategorijas tiesības iespējams saņemt pēc prakses un teorijas apgūšanas, kā arī vajadzīgs, lai ir pabeigti arī pirmās palīdzības kursi autovadītājiem. Lai izvēlētos Jums labāko skolu, ieteicams uzzināt paziņu, kuri jau saņēmuši B kategorijas apmācības, pieredzi, tāpat arī apskatīt autoskolu interneta lapās atrodamo informāciju.

POPULĀRĀKAJĀM AUTOSKOLĀM ATŠĶIRĪGS FILIĀĻU SKAITS

Autoskola Mustangs piedāvā svarīgākās pamatkategoriju iegūšanas iespējas – gan teorijā, gan praksē. Šī skola galvenokārt darbojas Rīgā, kā arī autoskolai ir arī filiāle Jelgavā. Turpretī autoskola Fortūna mazāk piedāvā kursus Rīgā, bet ir izveidojusi plašāku tīklu Latvijā. Vanags piedāvās mācības četrās pilsētās, taču autoskola CredoAutoprieks izveidojusi apmācību vietas ne tik vien Rīgā, bet arī Siguldā, Daugavpilī, Liepājā, Ventspilī un Jelgavā.

PIRMĀS PALĪDZĪBAS KURSI AUTOVADĪTĀJIEM APGŪSTAMI NE VIEN AUTOSKOLĀS, BET ARĪ CITĀS IESTĀDĒS

Vēl pie standarta kursiem, autoskolu piedāvājumā par atsevišķu samaksu tiks piedāvāti tāpat arī pirmās palīdzības kursi autovadītājiem un arī medicīniskā apskate. Visās autoskolās pirmās palīdzības kursi autovadītājiem būs par atsevišķu maksu, kas ir ap trīsdesmit eiro, taču dažādi būs pieejamie apmācību laiki. Apmācības arī var iziet citviet, bet autoskolā tie noteikti būs parocīgāki.

NEPIECIEŠAMS VEST BĪSTAMAS KRAVAS? JUMS VAJADZĪGI ADR KURSI!

Ja Jums ir jāapgūst ADR kursi, no apskatītajām skolām Jums varēs līdzēt tikai divas – autoskola CredoAutoprieks, kā arī Fortuna. ADR kursi teik veidoti no divām sadaļām – pamata kursa un papildapmācības kursa pa to, kā pārvadāt cisternas. Tad, ja vēlēsieties vēl padziļinātāk uzzināt, no kā tieši šie sastāv ADR kursi un kā īstenojama bīsmamo kravu pārvadāšana, īpaši izvērstu informāciju savā mājaslapā piedāvā autoskola CredoAutoprieks. Pēc nepieciešamo kursu iziešanas bīstamo kravu pārvadāšana kļūs izprotama un daudz drošāka, galvenais atrast īsto apmācību vietu!

Comments are closed.

Post Navigation