B kategorijas tiesības apmācības uz akciju.

b kategorijas tiesībasAUTOSKOLA AUTOPRIEKS PALĪDZĒS JUMS NEVAINOJAMI SAGATAVOTIES CSDD EKSĀMENAM!

Esat izvirzījis mērķi nokārtot transporta līdzekļa vadītāja apliecību un Jums nepieciešama populārā B kategorija vai mazāk zināmā CE kategorija? Autoskola Autoprieks un autokursi ļaus veiksmīgi sagatavoties jebkuras kategorijas CSDD eksāmena nokārtošanai un tiesību saņemšanai. Turklāt pirms svarīgā pārbaudījuma zināšanas Jums palīdzēs noteikt CSDD izmēģinājuma eksāmens, kuru autoskola piedāvā visiem audzēkņiem. Neatkarīgi no Jūsu dzīvesvietas, mūsu autokursi galvaspilsētā vai citās Latvijas pilsētās sniegs visas nepieciešamās iemaņas un zināšanas, lai CSDD izmēģinājuma eksāmens un arī sekojošais pārbaudījums nesagādātu Jums nekādas raizes.

AUTOSKOLA AUTOPRIEKS – VIENS NO AUTOVADĪTĀJU APMĀCĪBU TIRGUS LĪDERIEM!

Autoskola Autoprieks nodrošina kā praktiskās, tā teorētiskās apmācības, kam seko CSDD izmēģinājuma eksāmens. Autoskola rūpējas par topošajiem transportlīdzekļu vadītājiem – visiem – gan tiem, kam nepieciešama A kategorija, C vai CE kategorija, b kategorijas tiesības , gan jebkura cita – nodrošināti lieliski darba apstākļi . Autoskola organizē kursus ne vien galvaspilsētā, bet arī citur valstī, piemēram, Jelgavā, Rēzeknē, Liepājā, Daugavpilī. Autoskola Autoprieks ir lepni ar saviem instruktoriem un pasniedzējiem, kas topošajiem transportlīdzekļu vadītājiem līdzēs ne tikai saņemt vadītāja tiesības (pirms tam tiek piedāvāts CSDD izmēģinājuma eksāmens), bet arī nodos vajadzīgas iemaņas.

AUTOKURSI IKVIENAM

Autoskolas Autoprieks autokursi vienlaicīgi ļauj mācīties kā transporta līdzekļu vadīšanu, tā arī ceļu satiksmes teoriju. Autokursi nodrošina individuālu pieeju katram audzēknim, bet instruktoru un pasniedzēju lielā pieredze palīdz sasniegt labāko rezultātu. Autoskolas autokursi pieejami katram – gan vidējās paaudzes cilvēkiem, gan jauniešiem, gan vecākiem cilvēkiem. Mūsu autokursi ir labi ar to, ka braukšanas apmācību piedāvājam noturēt tieši ar tāda vai līdzīga modeļa automobili, kāds ir jūsu īpašumā vai kādu esat iecerējis iegādāties.

VISAS KATEGORIJAS – GAN A UN B KATEGORIJA, GAN C UN CE KATEGORIJA

Mūsu autokursi ļauj iegūt prasmes un zināšanas dažādu kategoriju vadītāja tiesību iegūšanai, piemēram, tā var būt C kategorija, CE kategorija, A kategorija, B kategorija, vai jebkura cita. B kategorija nākamo autovadītāju vidū ir pieprasītākā, jo ļauj vadīt vieglās automašīnas. CE kategorija ļauj vadīt C kategorijas vilcēju ar piekabi, kuras masa ir lielāka par 750 kg. B kategorija ļauj sākt apgūt braukšanas prasmi no 16 gadu vecuma, savukārt CE kategorija – no 19 gadu vecuma.

AIZLIEGUMA ZĪMES NEBŪS ŠĶĒRSLIS JŪSU ZINĀŠANU CEĻĀ

Lai Jūs varētu piedalīties ceļu satiksmē, izcili labi jāzina ceļa zīmes un vienas no svarīgākajām ir aizlieguma zīmes. Nepārzinot šo ceļa zīmju kategoriju, var sanākt nepatikšanas, jo aizlieguma zīmes atceļ vai nosaka noteiktus ceļu satiksmes ierobežojumus. Autoskola Autoprieks palīdzēs apgūt visas aizlieguma zīmes, lai Jūs nākotnē kļūtu par drošu un prasmīgu satiksmes dalībnieku. Piesakieties apmācībām mājas lapā www.autoprieks.lv un kļūstiet par drošu un prasmīgu satiksmes dalībnieku!

Comments are closed.

Post Navigation