Baltvilla konferenču telpas – rezevējiet vēlamo datumu!

Esat pasākuma organizators un šobrīd meklējat piemērotākas telpas konferences organizēšanai? Viens no labākajiem risinājumiem ir Baltvilla konferenču telpas, kas atrodas aptuveni piecpadsmit minūšu braucienā no Rīgas. Pasākuma viesi novērtēs viesnīcas Baltvilla sakopoto teritoriju ezera krastā, kā arī mājīgās telpas un apartamentus. Uzziniet plašāk par piedāvājumu!

Baltvilla konferenču telpas ir piemērotas arī Baltijas mēroga pasākumiem

Baltvilla konferenču telpas ir paredzētas līdz pat simts cilvēkiem, taču, ja viesu skaits būs mazāks, tad varat izvēlēties kādu no telpām, kur ietilpība ir līdz 30 vai 25 perosnām. Viesnīcas Baltvilla konferenču telpas ir apgādātas ar ļoti labu gaisa kondicionēšanas un ventilācijas sistēmu, audio un video tehniku, tādēļ Jums par to nebūs jāuztraucas. Papildu ērtībām pasūtiet arī bagātīgu uzkodu un dzērienu bufeti, lai apmeklētāji pārtraukuma laikā varētu uzņemt enerģiju

Rehabilitācija tam piemērotā vidē

Rehabilitācijas centrs atrodas tieši balkus viesnīcā un viesiem nodrošina tādas iespējas kā fizioterapija, ūdens terapija, klasiskā masāža u.c. Vai nesen esat paŗcietis kādu operāciju vai, piemēram, potītes lūzumu? Tad profesionāļu palīdzība būs tieši laikā, lai Jūs pareizi uzsāktu kustības un netraumētu citus kaulus vai muskulatūru. Rehabilitācija ir patiesi nozīmīga, lai gan, diemžēl, daudzi par to neaizdomājas un pārragri uzsāk kustības kas rezultējas ar atkārtotu traumu. Lai no tā izvairītos, dodieties uz Baltvillu!

Restorāns īsteniem gardēžiem un vīna cienītājiem

Restorānā varat organizēt pasākumus, banketus, dažādus tematiskos vakarus, dzimšanas un vārda dienas svinības, kā arī kāzas un biznesa tikšanās. Šefpavārs pielāgos ēdienkarti vai īpašo piedāvājumu atbilstoši Jūsu vēlmēm, iekļaujot piedāvājumā, piemēram, veģetāru ēdienu vai ēdienu bez laktozes. Iespējas ir dažādas, tādēļ sazinieties ar Baltvilla darbiniekiem un noskaidrojiet sīkāk, kā arī rezervējiet restorānu sev vēlamajam vakaram.

Gribat makot vīnu siltā vasaras vakarā uz terases? Nekādu problēmu! Baltvilla resotānam ir plaša terase, kuru ieskauj priedes. Iedomājieties, cik patīkami ieelpot priežu smaržu un sajust, ka viegls vējiņš pieskaras!

Atpūta apvienojumā ar dabas baudīšanu

Viens no lielākajiem šīs viesnīcas plusiem ir tā parocīgā atrašanās vieta, kur var nokļūt gan ar auto, gan sabiedrisko transportu. Baltvilla atrodas ezera krastā, kas rada burvīgu atmosfēru un skatu. Pie viesnīcas ir arī plaša autostāvieta apmeklētājiem.

Ja vajadzīgas Baltvilla konferenču telpas, restorāns vai vienkārši gribat tur pavadīt brīvdienas, zvaniet un vienojieties par rezervāciju un īpašiem piedāvājumiem!

Comments are closed.

Post Navigation