Bankas karte var izmantot tikai tie, kam ir savs bankas konts, bet Westseincard nē.

weststeincardPRIEKŠAPMAKSAS KARTES – ALTERNATĪVĀ IESPĒJA BANKOMĀTU KARTĒM

Mūsdienās, kad naudu lielākoties glabājam bankā, noderīgas ir arī norēķinu kartes. Bankas kartes ir visai ierasts veids, kā pārvaldīt līdzekļus. Taču ir vēl kāds variants – priekšapmaksas kartes.

Westseincard priekšapmaksas kartes ir lieliska alternatīva – ar tām iespējams saņemt algas, veikt norēķinus visā pasaulē, kā arī sūtīt un saņemt naudu no tuviniekiem. Šīs maksājuma kartes tiek izgatavotas diennakts laikā, un tiek izsniegtas bez ienākumu apliecinājuma un kredītvēstures pārbaudes.

WESTSEINCARD NORĒĶINU KARTES – ARĪ TIEM, KURIEM NAV SAVS BANKAS KONTS

Westseincard norēķinu kartes Latvijā ir ievērojami vienkāršāka un ērtāka kā skaidras naudas pārvaldīšana. Šī nebanku priekšapmaksas karte nodrošina anonimitāti tās lietotājam. Turklāt šīs norēķinu kartes nepieļauj iespēju iedzīvoties overdraftā jeb parādsaistībās ar piemērotām kredīta atmaksas procentu likmēm. Bankas karte var izmantot tikai tie, kam ir savs bankas konts, bet Westseincard norēķinu kartes pieejamas arī tiem, kuriem nav sava bankas konta.

Ņemot vērā to, ka Westseincard nebanku priekšapmaksas karte ir ar unikālu lietotāja IBAN kodu, Westseincard nebanku priekšapmaksas karte ļauj saņemt algu, pārdošanas komisijas, kā arī izņemt naudu no elektroniskajiem makiem un maksājumu sistēmām, izmantojot pārskaitījuma iespēju. Turklāt tās ir ne vien norēķinu kartes Latvijā, bet arī citviet pasaulē.

Priekšapmaksas kartes Latvijā var noformēttiešsaistē – aizpildot pieteikumu. Tāpat tiešsaistē var veikt samaksu. Westseincard priekšapmaksas kartes Latvijā nodrošina vairākas papildināšanas iespējas – piemēram, skaidras naudas iemaksu, ar debetkarti tiešsaistē, ar bankas pārskaitījumu un citos variantos. Šīs priekšapmaksas kartes Latvijā var izmantot personas, kas ir vismaz 18 gadus veci.

Vienam kontam var tikt piesaistītas vairākas priekšapmaksas kartes – klienta rīcībā var būt 3 priekšapmaksas kartes, turklāt, nereti tas ir ērtāk, drošāk un lētāk kā izmantot parastās bankomātu kartes. Līdzīgi kā bankomātu kartes, arī šīs kartes var izmantot ikdienas izdevumu segšanai, taču tām ir arī citus ieguvumus.

NODERĪGAS IEPĒRKOTIES INTERNETĀ UN CEĻOJOT

Westseincard maksājuma kartes ir piemērotas tiem, kuriem nav bankas konta vai ir slikta kredītvēsture. Tādos gadījumos šīs maksājuma kartes ir labs risinājums. Izmantojot Westseincard maksājuma kartes, nauda vienmēr būs drošībā.

Weststeincard  – norēķinu kartes Latvijā un ārvalstīs. Tās ir piemērotas ceļošanai, ja gribat noteikt savu atvaļinājuma budžetu un neuztraukties par tā pārtērēšanu. Jūs varat norēķinu kartes un kontu pārvaldīt no ikvienasikkatras vietas pasaulē, visu diennakti un septiņas dienas nedēļā. Ja norēķinu kartes tiek pazaudētas vai nozagtas, iespējams tās bloķēt, izmantojot tiešsaistes kontu, tādējādi pilnībā aizsargājot savas finanses. Izmantojot Westseincard norēķinu kartes, ceļošana būs daudz vienkāršāka.|Westseincard – norēķinu kartes Latvijā un arī citur pasaulē, jo noderīgas arī studentiem, kuri ceļo vai studē ārvalstīs un piedalās apmaiņas programmās. Norēķnu kartes samazina skaidras naudas nozaudēšanas iespēju un ar tām viegli norēķināties ārvalstīs. Vecāki var ātri pārskaitīt līdzekļus atvasēm, izmantojot savu kontu un papildu norēķinu kartes. Norēķinu kartes ļauj jauniešiem iemācīties finanšu pārvaldību, savukārt vecākiem dot saviem bērniem neatkarību.}

Comments are closed.

Post Navigation