Banketu galdu noma dažādiem pasākumiem  

telts nomaKompānija Akurāts ir kompānija, kas izīrē it visu vajadzīgo aprīkojumu svinībām un banketiem. Pie Akurāts ir pieejama arī banketu galdu noma – labākais variants greznām viesībām un banketiem. Galdu noma ir patiešām ērts veids, kā panākt, lai nepieciešamajā laikā un vietā ir pieejams vajadzīgais apaļo galdu skaits. pasākuma rīkotājiem nebūs nepieciešams aprīkojumu pirkt, ne prātot, kur galdus uzglabāt.

Pateicoties priekšrocībām, ko sniedz banketu galda noma, viesību noorganizēšana ir tik vienkārša kā nekad iepriekš. Svarīgākās banketu galdu nomas labās īpašības ir:

•   Galdi būs piemērots ikvienam pasākumam;

•   Galdus nevajag iegādāties;

•   Varat nesatraukties par galdu un cita aprīkojuma piegādi montāžu

SIA Akurāts piedāvātie banketu galdiņi lieliski derēs gan svinībām, gan grezniem mielastiem, gan citiem notikumiem. Galdi ir apaļi, to virsma ir gatavoti  no gaišas krāsas koka un rāmis ir no tumši pelēka metāla. Atkarībā no vajadzības, jūs varat atlasīt kādu no diviem galdu izmēriem – to rādiuss var būt 76,5 vai 91,5 centimetrus liels.

Jāpiebilst, ka uzņēmums Akurāts piedāvā arī banketa krēslu nomu. Gadījumā, ja neesat plānojis, ka svinīgā mielasta viesi stāv kājās, banketu galdu īre bez tiem piemērotu krēslu īres pat nav iedomājama. Uzņēmuma Akurāts pieejamie sēdekļi ir melni, krēsli ir taisīti no ērta auduma un lieliski derēs pasākumos, kuros daudz jāatrodas sēdus. Lai nodrošinātu notikumam svinīgāku atmosfēru ir pieejamas arī dekorācijas un saskaņoti galdauti un sēdekļu apvalki.

Gadījumā, ja galdu īre būtu neiespējama un tos vajadzētu iegādāties, pasākuma noorganizēšana izmaksātu ievērojami vairāk. Jūs varat sarīkot pasākumu lētāk, jo SIA “Akurāts” piedāvājumā pieejama nojumes noma, stāvgaldu noma, telts noma jeb īre. Vajadzības gadījumā ir iznomājami arī banketu un bāra krēsli.

Comments are closed.

Post Navigation