Banketu krēslu īre

akuarts.lv noma 112Banketa krēslu noma irpakalpojums, ko piedāvā kompānija Akurāts. Ja esat pasākuma organizators kura laikā plānots atrasties sēdus, krēslu noma ir tieši tas, kas jums nepieciešams. Būtiskākā sēdekļu īres priekšrocība ir, ka jums nevajag iegādāties krēslus. Organizējot pasākumu nebūs nepieciešams raizēties, ko iesākt ar krēsliem pirms un pēc pasākuma, un jāmaksā būs vienīgi par laiku, kamēr krēslus izmantojat.

SIA Akurāts piedāvātie krēsli ir melni un tiem ir gaiši pelēks metāla rāmis, tie ir patiešām neuzkrītoši. Krēslus var izmantot visādos gadījumos, jo krēslu izskats ir tiešām glīts un vienkāršs. Ar Akurāts piedāvāto krēslu palīdzību, saskanīgu interjeru nodrošināt ir patiešām vienkārši.

Kas ir un ko dod banketu krēslu noma:

•Noderēs gandrīz jebkurā pasākumā;

•Nomāt aprīkojumu ir lētāk, kā arī vieglāk nekā pirkt;

•Ir 1 no lielā skaita pasākumu organizētājiem piedāvātajiem piedāvājumiem.

Pateicoties Akurāts piedāvāto sēdekļu neuzkrītošajam dizainam, sēdekļi ir atbilstoši ikvienam pasākumam. Krēsli piestāvēs praktiski visam, un jums ir iespēja iznomāt arī īpašus apvalkus svinīgas noskaņas radīšanai, līdz ar to sēdekļu un interjera saskaņošana būs ļoti vienkārša.

Banketu krēslu un banketa galdu noma pie SIA Akurāts ir tiešām lielisks veids, ko izmantojot samazināt banketa vai svinību izdevumus. Vajadzīgā aprīkojuma sameklēšana, kā arī nopirkšana parasti rada daudz uztraukumu, kā arī izdevumu. Izmantojot šo pakalpojumu, pasākuma organizatoriem nav nepieciešams krēslus pirkt. Aprīkojuma noma sniedz iespēju arī izvairīties no izdevumiem par tā uzglabāšanu. Īrējot krēslus, ir jāmaksā vienīgi par laika posmu, kurā tos izmantojat.

 UzņēmumaAkurāts sniegtais serviss ir ļoti labs līdzeklis, kā lieki neizšķērst gan līdzekļus, gan citus resursus. Tā kā pie kompānijas Akurāts ir iespējama visa vajadzīgā aprīkojuma, piemēram, galdu, telšu, sildītāju, kā arī apgaismojuma īre, pasākuma organizatoriem nevajadzēs sadarboties ar vairākām kompānijām. Lai papildus taupītu pasākumu rīkotāju laiku un citus resursus, SIA Akurāts piedāvā arī aprīkojuma transportēšanu un salikšanu.

Comments are closed.

Post Navigation