Bāra krēsli un cits aprīkojums pasākumiem

Dažāda veida pasākumu iekārtojuma servisa nodrošinātāji Akurats.lv plašajā pakalpojumu klāstā būs ne vien telšu noma un nojumes īre, bet arī pat tādi aprīkojuma elementi kā gaismas galdu noma un  bāra letes noma. Pat tādos gadījumos, ja Jums nepieciešami gāzes sildītāji terasēm, šis ir īstais uzņēmums, pie kura iet pēc palīdzības.

ŠAJĀ SEZONĀ MODĒ IR – GAISMAS GALDU NOMA

Ja gribēsiet savā sarīkojumā oriģinālu gaismas elementu radītu noskaņu, tad Jums noderēs gaismas galdu noma. Gaismas galdu noma nodrošinās Jūsu organizētajam pasākumam modernus, košus gaismas galdus, kuri īpaši labi izskatīsies aptumšinātās telpās vai nakts stundās ārā. Lai Jums pašam nevajadzētu ne par ko pārāk nervozēt, tad gaismas galdu noma pie Akurats.lv ir pilna servisa pakalpojums – tos atvedīs, samontēs un arī pēc pasākuma noslēguma izjauks Akurats.lv speciālisti.

 

GADĪJUMĀ, JA JUMS JĀRĪKO PASĀKUMS ĀRPUS TELPĀM – TELŠU NOMA BŪS OBLIGĀTI NEPIECIEŠAMA

Tad, ja Jums ir paredzēts sarīkojums ārpus telpām, Jums visdrīzāk būs noderīga telšu noma vai nojumes īre. Elegantas un noderīgas nojumes īre spēs pasargāt Jūsu pasākumu no pēkšņām laika apstākļu izmaiņām un nokrišņiem. Pat tad, ja Jūsu organizētais pasākums plānots dienā ar īpaši labiem laika apstākļiem, telšu noma var noderēt arī tam, lai aizsargātu pasākuma viesus un ēdienu arī no īpaši karstiem saules stariem. Pie uzņēmuma AKurats.lv telšu noma un nojumes īre būs viegla un ērta, jo pasūtīto nojumi Jums atvedīs un samontēs Auzņēmuma Akurats.lv eksperti.

 

BĀRA LETES NOMA VIEGLĀKAI DZĒRIENU SERVĒŠANAI

Ja plānojat pasākumu, kura laikā plānots pasniegt dzērienus, Jums noderēs bāra letes noma. Protams, būs nepieciešams arī  ne viens vien bāra krēsls.

Vairāk uzzini- http://akurats.com/lv/aprikojums/bara-kreslu-noma/

Bāra letes noma nodrošina pasākumus ar viegli no moduļiem izveidojamu bāra leti, kura no vienas puses parocīgi pielāgota dzērienu pagatavošanai, savukārt no otras – balta un izgaismota. Pie tam bāra letes noma varēs tikt apvienota arī ar bāra krēslu iznomāšanu, tādā veidā izveidojot Jūsu pasākuma ietvaros reāla bāra atmosfēru.

 

SILTU VIDI PASĀKUMĀ NODROŠINĀS GĀZES SILDĪTĀJI TERASĒM

Ņemot vērā, ka šajā valstī reti var prognozēt precīzus laika apstākļus, Jums organizējot pasākumus ārā var noderēt arī tāda lieta kā gāzes sildītāji terasēm. Praktiskie gāzes sildītāji terasēm labi noderēs gan tad, ja tiek organizētas kāzas, gan sezonālo kafejnīcu uzturētājiem. Ielūkojieties vietnē www.akurats.lv un izziniet vairāk par to, kādā veidā ne tik vien gāzes sildītāji terasēm, bet tāpat arī citādāks aprīkojums spēs palīdzēt iekārtot Jums konkrēta pasākuma norises vietu.

 

 

 

 

Comments are closed.

Post Navigation