Maināmo paklāju īre nepārtraukti spodrām telpām

Maināmo paklāju īre nepārtraukti spodrām telpāmNeskatoties uz to, ka darbavietas grīdas tiek regulāri tīrītas, slapjos laika apstākļos, tās nav pietiekami tīras, radot sliktu ap,tmosfēru, kā arī palielinot risku paklupt? Jums piedāvās palīdzību AS Berendsen piedāvātais maināmo paklāju serviss. Paklāju noma ir piedāvājums, kas palīdz ilgāku laiku uzturēt grīdas tīras, kā arī aizsargā grīdas segumu. Īpaši vajadzīgs maināmo paklāju serviss un pārējie uzņēmuma Berendsen nodrošinātie piedāvājumi ir lietus un sniega laikā.

Maināmo paklāju serviss, ir piedāvājums, kurš nodrošina iespēju, izmantojot mazākas pūles, panākts vēlamāku iznākumu. Paklāju serviss piedāvā izdevību panākt:

  • nepiegružotas grīdas ilgāk;
  • mazākus izdevumus saimnieciskajām vajadzībām;
  • ne tik daudz resursu grīdu uzkopšanai.

Jūs patiešām spēsiet ietaupīt, jo šis pakalpojums necīnās ar sekām – paklāju servisa galvenais mērķis ir novērst grīdu pienēsāšanu ar gružiem un ūdeni.

Maināmo paklāju noma, tīrīšana, aizvešana, nomaiņa, kā arī daži citi pakalpojumi kopā ņemtas tad arī ir paklāju serviss. Jāteic, ka paklāju serviss nozīmē arī, ka maināmie paklāji būs īpaši apstrādāti, lai grīdassegas efektīvāk veiktu vajadzīgās funkcijas. Speciālisti, kuri darbojas AS Berendsen, veltīs nepieciešamās pūles, lai jūsu darba vietā esošie maināmie paklāji vienmēr būtu atbilstošā stāvoklī un efektīvi veic nepieciešamos uzdevumus.

Viens no būtiskiem ieguvumiem, ko nodrošina maināmo paklāju noma ir, ka grīdassegas nevajag pirkt. Ja noma nebūtu iespējama jums vajadzētu rēķināties ar krietni augstākām pakalpojuma izmaksām. Tāpat paklāju noma panāk, ka biroja telpas nav jātīra pēc katra apmeklētāja, turklāt, grīdas ir ļoti labi pasargātas. Grīdas nebūs slapjas arī, ja līs, tāpat, samazināsies iespēja paklupt.

Atšķirīgiem brīžiiem piemēroti ir dažāda tipa maināmie tepiķi. Gadījumā, ja ir nepieciešams notīrīt lielākos netīrumus, izvēlieties skreiperus, bet slapjuma savākšanai piemērotākie būs kokvilnas paklāji – grīdassegas spēj iesūkt līdz 5 reizēm vairāk slapjuma kā ir to masa. Kompānija Berendsen nodrošina vairāku veidu paklājus, pieejami gan kokvilnas paklāji, gan skreiperi, kā arī paklāji speciālas atmosfēras nodrošināšanai, kā arī uzņēmuma tēla veidošanai.

Comments are closed.

Post Navigation