Bērnu preces internetā

bērnu gultasIekārtojot mājokli, ikviens cenšās, lai visiem mājiniekiem, īpaši bērniem, būtu viss nepieciešamais. Lai bērns pilnvērtīgi pilnveidotos, ir nepieciešamas ne tikai spēles bērniem, piemēram, attīstošie LEGO konstruktori, bet arī augstas kvalitātes bērnu gultas. Savukārt ērtām pastaigām parkā noderēs bērnu rati, kas aprīkoti ar izturīgu riteņu stopēšanas sistēmu, pasargās pret negadījumiem. Savukārt indukcijas plītis palīdzēs pagatavot gardu maltīti ik dienu, lai visa ģimene būtu apmierināta.

Ergonomiskas bērnu gultas būs ilglaicīgas, bet droši bērnu rati būs noderīgi ērtām un drošām pastaigām parkā

Atbilstoša bērnu gultas izvēle noteiks to, cik ērti būs gan Jums, gan Jūsu bērnam. Drošas bērnu gultas pamatā ir vidēji cieta guļamā zona un ietilpīga lāde, kur glabāt visu bērna higiēnai nepieciešamo. Savukārt pastaigas ērtākas darīs ērti bērnu rati ar ietilpīgu somu un īpašu nodalījumu rotaļlietām. Jāatcerās, ka neitrālas krāsas bērnu rati var būt pat labāka izvēle, ja ģimene vēlas vairāk kā vienu bērnu. Gan bērnu gultas, gan bērnu rati ir jāiegādājas tādi, kas kalpos ilgi.

Katra saimniece novērtēs indukcijas plītis gan virtuvē, gan vasarnīcā, gatavojot izcilus ēdienus

Indukcijas plītis palīdzēs gatavot vēl radošāk, jo siltuma daudzums tiek vienmērīgi izdalīts visā gatavošanas virsmas platībā. Tādēļ indukcijas plītis ir plaši iecienītas ne tikai ģimenēs, bet arī uzņēmumos. Paplašiniet savas iespējas gatavot un uzturēt ēdienu siltu ilgāk kā ierasts ar šo moderno risinājumu, jo virsma pat 2 stundas pēc gatavošanas beigām uztur siltumu. Indukcijas plītis veicinās dažādot maltīšu gatavošanu, jo:

  • To uzkopšana aizņem maz laika;
  • Tās ir ergonomiskas un lētas ekspluatācijā;
  • Tās ir drošas un izturīgas.

Attīstību veicinošie LEGO konstruktori un citas noderīgas spēles bērniem attīstīs viņu pirkstu veiklību un stratēģisko domāšanu

Labs sabiedrotais bērna attīstībā ir spēles bērniem, piemēram, LEGO konstruktors. LEGO – ne tikai spēles bērniem, bet arī rīks, kas veicina bērnu:

  • Spriestspēju un telpiskās domāšanas prasmes;
  • Ģeometrijas uztveres prasmju attīstīšanu;
  • Izpratni par priekšmetu lielumu un savietojamību.

LEGO tāpat kā citas spēles bērniem jāizvēlas atbilstoši bērna vecumam. Maziem bērniem piemēroti būs LEGO ar lieliem kauliņiem, bet vecākiem bērniem – ar mazākiem kauliņiem. LEGO konstruktoru likšanas process ir patīkama atpūta ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem, tāpēc, sarūpējot LEGO bērniem, ar to spēlēsies arī pieaugušie.

Padariet mājas soli ērtāku ar precēm no 1a.lv plašā piedāvājuma! Te katrai ģimenei ievērojamā klāstā ir pieejamas loģisko domāšanu pilnveidojošas spēles bērniem, ekonomiskas indukcijas plītis, bērnu gultas, LEGO un bērnu rati! Apmeklējiet www.1a.lv un izvēlieties jau tagad! <h2>

Comments are closed.

Post Navigation