CEĻU SATIKSMES NOTEIKUMI – APGŪSTIET PIE CREDO!

ceļu satiksmes noteikumi

Izvēlēties vietu autoapmācībai mēdz sagādāt grūtības. Jāpiemin, ka uzņēmums Credo topošajiem auto un moto šoferiem ir ideāla vieta, kurā iespējams iegūt transporta līdzekļu vadīšanas iemaņas, kā arī uzzināt, kas ir ceļu satiksmes noteikumi. Šajā iestādē strādā liels skaits pasniedzēju, kā arī jāpiemin, ka pasniedzēju profesionalitāti atzīst visi tie, kas beiguši šo autoskolu.

Arvien izplatītāks paliek jautājums par to, kas ir 95. kods. To iespējams izskaidrot šādi — 95. kods ir periodiska apmācībaprofesionālajiem C un D kategorijas autovadītājiem. Ja vēlaties šo ierakstu jūsu autovadītāja licencē, jums jāiziet apmācība 95. kods, kas sastāv no piecām nodarbībām, un tās cena ir 69,90 EUR, ieskaitot PVN. Kādos gadījumos 95. kods ir vajadzīgs? Ar šī koda ierakstu jūsu autovadītāja apliecībā tiek apliecināts, ka esat profesionāls šoferis, kurš var pildīt atalgotu amatu C un D kategorijās.

Bet tiem, kas turpmāk vēlas pārvietoties ar motociklu, piedāvājam kursus, kas [ļaus iegūt vadītāja licenzi motobraucējiem (A1 un A kategorija). Tiesības, kurā atrodams ieraksts A kategorija ļauj braukt ,izmantojot jebkuru motocikla veidu, sasniedzot 24 gadu vecumu (uzsākt apmācību gan var sākt jau 22 gadu vecumā), savukārt A1 kategorijas tiesības būs nepieciešamas braukt gribētājiem, kuri sasnieguši 16 gadu vecumu un vēlas vadīt motociklu ar motora tilpumu līdz 125 kubikcentimetriem. Uzsākt apmācību gan iespējams, sākot no 14 gadu vecuma.

Acīmredzami, ka autoskolas Rīgā nav retums — autoskolas Rīgā atrodamas it visur, tādēļ dažkārt iespējams apjukt to piedāvājumā. Bet, nenoliedzami labs veids, ar kura palīdzību var noskaidrot attiecīgā uzņēmuma kvalitāti, ir izpētīt klientu viedokli. 97 % Credo beidzēji tieši šo uzņēmumu rekomendētu potenciālajiem autobraucējiem, turklāt, kas nav mazāk svarīgi — valsts teorētiskais eksāmens Credo tiek kārtots augstā precizitātē — sekmības līmenis sasniedz 88 procentus. Autoskolas Rīgā ir patiešām daudz, taču pastāv varbūtība, ka Credo, ir kvalitatīvākā no tām!

Credo uzņēmumā darbojas >100 dalībnieku, kā arī šī autoskola ļauj saņemt tiesības 10 kategoriju ietvaros Rīgā, Baložos, Jūrmalā, Liepājā, Jelgavā, Ventspilī un Daugavpilī. Credo rūpību pret darbu spilgti raksturo arī autoskolas moto: ”Mūsu kvalitāte ir Jūsu drošība!” Autoskola Credo ir labākā vieta tiesību iegūsanai! Ceļu satiksmes noteikumi vairs nesagādās Jums galvassāpes!

 

Comments are closed.

Post Navigation