CIK VALODU PAKALPOJUMUS JŪS VARAT SASKAITĪT?

Cik svarīga nozīme Jūsu dzīvē ir svešvalodai? Ja strādājat pakalpojumu sfērā, dodaties ceļojumos, Jums ir skolas vecuma bērns, tad, visticamāk, ar kādu svešvalodu sastopaties katru dienu. Lai svešvalodas pielietojums vienmēr būtu atbilstošs valodas normām, Jums var palīdzēt valodu speciālisti no starptautiskā valodu uzņēmuma “Skrivanek Baltic”. Noskaidrojiet vairāk par vispusīgajiem pakalpojumiem!


TULKOJUMU BIROJS, KAS TULKO 110 VALODĀS
Kādas nozares teksts Jums jāpārtulko? Tulkojumu birojs “Skrivanek Baltic” var pārtulkot jebkuras jomas tekstu. valodu uzņēmuma tulki un tulkotāji veic gan mutiskos, gan rakstiskos tulkojumus, turklāt Jums ērtākajos datņu formātos. Tulkojumu birojs saviem klientiem piedāvā arī specifiskus pakalpojumus, kā piemēram, filmu dublēšanu un tulkošanu čukstus. Ja Jums vajadzīga tulkošana zīmju valodā, tad tulkojumu birojs nodrošina arī to.
ANGĻU VALODAS KURSI – PIEMĒROTI IKVIENAM
Vai zinājāt, ka angļu valoda ir valoda, kurā runā trešā daļa pasaules iedzīvotāju? Nav pārsteigums, ka cilvēki vēlas to apgūt augstvērtīgā līmenī pie kompetentiem pedagogiem. “Skrivanek Baltic” angļu valodas kursi piemēroti gan pieaugušajiem, gan bērniem un jauniešiem. Lai apmācības būtu pieejamas ikvienam piemērotā laikā un veidā, angļu valodas kursi tiek organizēti grupu un privātajās nodarbībās, attālināti (E-mācību programma) un arī ārzemēs, uzturoties starp cilvēkiem, kuriem angļu valoda ir dzimtā. Savukārt īpaši interesants piedāvājums ir zinātkāriem bērniem, kuri ir gatavi veltīt savu brīvo laiku aizraujošām aktivitātēm.
JAUTRĪBA UN PIEDZĪVOJUMI – TĀS IR BĒRNU NOMETNES
Ir vieta, kur noderīgas zināšanas savienojas ar jautrību, atpūtu un jauki pavadītu laiku. Tās ir bērnu nometnes! “Skrivanek Baltic” piedāvā dienas un diennakts bērnu nometnes, kurās visas aktivitātes vērstas uz svešvalodas zināšanu apguvi. Līdzās uzticamiem un zinošiem vietējiem skolotājiem, tiek uzaicināti arī ārzemju pasniedzēji, lai bērnam būtu iespēja dzirdēt oriģinālo valodas skanējumu. Aplūkojiet bērnu nometnes, ko “Skrivanek Baltic” organizē tuvākajā laikā, www.bernunometnes.lv!
KONFERENČU TULKOŠANA, LAI TEIKTO SAPRASTU IKVIENS
Konferenču tulkošana ir mutvārdu komunikācija, kas ļauj saprast pasākuma runātāju sacīto arī tiem, kuriem nav zināšanu attiecīgajā svešvalodā. “Skrivanek Baltic” tulki strādā raiti un precīzi, pārtulkojot runātāja izteiktās idejas klausītājiem. Konferenču tulkošana ir jāplāno laicīgi, tāpēc “Skrivanek Baltic” nepieciešamības gadījumā nodrošina arī konsultācijas, tekstu materiālu maketēšanu un drukāšanu, palīdzību viesnīcu rezervēšanā, ekskursiju rīkošanā ārvalstu viesiem, kā arī tehnisko aprīkojumu (tulkošanas kabīnes, austiņas, raidītājus). Ja konferenču tulkošana jāveic internetā, valodu uzņēmums piedāvā tulkošanu programmā “Skype”.

Vairāk informācijas- http://www.skrivanek.lv/lv/pakalpojumi/rakstiskie-un-mutiskie-tulkojumi/mutiskie-tulkojumi/konferencu-tulkosana/

Vai Jums gadās apjukt, darbā, mācībās vai ikdienā sastopoties ar svešu valodu? Jums var palīdzēt “Skrivanek Baltic”! Valodu uzņēmums Jums palīdzēs gan iztulkot, gan apgūt svešvalodu, gan konsultēs citos ar valodām saistītos jautājumos.

Comments are closed.

Post Navigation