Credo.lv csdd eksāmena apmācības

csdd eksamensLai varētu vadīt automašīnu un būt likumisks ceļu satiksmes dalībnieks, ir obligāti jāiegūst vadītāja braukšanas tiesības. Autoskolas kursantus apmāca profesionāli teorijas skolotāji un braukšanas instruktori.
B kategorijā tiek iemācītas transportlīdzekļa vadīšanas prasmes un mācību teorija, kas attiecas uz transporta līdzekļiem ar masu 3500 kg un ne vairāk kā 8 vietas, neiekļaujot autovadītāja vietu. Vispirms būs pirmās palīdzības apmācības, apgūti ceļa satiksmes noteikumi un teorija. Ienāc http://www.credo.lv/nc/csdd-eksamens.html
Paralēli teorijas apguvei jaunais autobraucējs var ieplānot braukšanas apmācību pie Teorijas apmācību laikā var sākt braukšanas apmācību, taču vispirms medicīniskā pārbaude mācību tiesību saņemšanai..
95. KODS SERTIFICĒTIEM VADĪTĀJIEM
Jaunā Eiropas Savienības direktīva nosaka norobežot neprofesionālos un profesionālos vadītājus. Tā nosaka profesionālās kategorijas nokārtošanu šoferiem, kas ir Eiropas Savienībā reģistrēto uzņēmumu šoferi un kas veic komerciālos pārvadājumus ar D1, C1 u.tml. kategoriju mehāniskajiem transportlīdzekļiem.
Sekmīgi īstenojot autoskolas pārbaudījumus, gala pārbaudījums jāveic Ceļu satiksmes drošības direkcijā. Noslēguma eksāmens teorijā nošķir divos etapos.
Pirmajā posmā kategorijai atbilstošs teorijas eksāmens ceļu satiksmes noteikumos. Jāatbild uz 35 jautājumiem pusstundas laikā, pieļaujot ne vairāk kā 3 neprecizitātes.
Otrajā posmā ir teorijas eksāmens profesionālajos jautājumos. Ja “mācībnieks” nepieļaus vairāk par 5 kļūdām, tad pārbaudījums būs nokārtots. Pēc veiksmīgas valsts pārbaudījuma teorijas nokārtošanas, CSDD norīko uz praktisko braukšanas eksāmenu.
PRAKTISKĀS BRAUKŠANAS KURSI UN TEORIJAS NOSLĒGUMA EKSĀMENS CSDD
Valsts pārbaudījumus var doties kārtot cilvēki, kas ir 18 gadus veci un ceļu satiksmē braukuši vismaz mazāk pieļaujamo stundu daudzumu autoskolas braukšanas instruktora klātbūtnē, kā arī veiksmīgi nokārtojuši autoskolas eksāmenus. Kā pirmais ir eksāmens ceļu satiksmes noteikumos, kas ir piemērots atbilstošai kategorijai. Pēc ceļu satiksmes noteikumu sekmīgas nokārtošanas ir braukšanas eksāmens, kas notiek eksāmena pieņēmēja klātienē.
Uzreiz pēc veiksmīgi nokārtotā braukšanas pārbaudījuma var iet uz Ceļa satiksmes drošības direkcijas centrālo ēku un saņemt autovadītāja apliecību.

Comments are closed.

Post Navigation