CREDOAUTOPRIEKS AUTOSKOLAS VAIRĀKĀS PILSĒTĀS

 

autoskolaKURA NO AUTOSKOLĀM IR JUMS ATBILSTOŠĀKĀ, LAI VARĒTU IEGŪT B KATEGORIJAS TIESĪBAS?

Vai Jūs šobrīd meklējat, kur ir visērtāk iegūt B kategorijas tiesības? Vai varbūt B kategorijas tiesības Jums jau ir iegūtas, taču vajadzīgs kaut kas tik specifisks kā ADR kursi, tāpēc, ka jāapgūst bīstamo kravu pārvadāšana? Izziniet, kur labāk izejami atšķirīgi ar transportu vadīšanu saistīti kursi un arī obligāti vajadzīgie pirmās palīdzības kursi autovadītājiem šajā rakstā!

SALĪDZINIET VAIRĀKAS AUTOSKOLAS PIRMS IZVĒLIETIES VIENU

B kategorijas tiesības Jums ir iespējams iegūt kad pabeigta gandrīz jebkāda autoskola, bet pieprasītas ir tādas autoskolas kā, piemēram, Mustangs, Fortuna, Vanags un arī autoskola CredoAutoprieks. Ierasti B kategorijas tiesības varēs saņemt, pēc tam, kad nokārtots teorijas un prakses eksāmens, bez tam tāpat arī nepieciešams, lai būtu izieti pirmās palīdzības kursi autovadītājiem. Lai veiksmīgi varētu salīdzināt dažādas mācību vietas, iesākumā ieteicams uzzināt apkārtējo, kuri nesen ieguvuši B kategorijas tiesības, pieredzi, kā arī aplūkot autoskolu mājaslapās pieejamo tekstu.

DAŽĀDAS AUTOSKOLAS VAIRĀKĀS PILSĒTĀS

Autoskolas meklējumos, padomājiet par to, cik netālu no Jūsu dzīvesvietas ir mācību vieta, piem., Mustangs galvenokārt strādā tik vien Rīgā. Savukārt autoskolas Fortūna un Vanags būs atbilstošākas iedzīvotājiem reģionos, tāpēc, ka darbojas vairākās pilsētās. Savukārt autoskola CredoAutoprieks piedāvās plašu tīklu tādās vietās kā Sigulda, Jelgava, Daugavpils, Ventspils un Liepāja.

LAI VARĒTU IEGŪR VADĪTĀJA APLIECĪBU IR NEPIECIEŠAMI ARĪ PIRMĀS PALĪDZĪBAS KURSI AUTOVADĪTĀJIEM

Tā, lai saņemtu jebkura paveida transoprta vadīšanas tiesības, jāiziet pirmās palīdzības kursi autovadītājiem un medicīniskā komisija. Šos kursus var arī iegūt arī citur, tomēr pārsvarā visas auto skolas nodrošinās šos papildu kursus par atsevišķu maksu. Un tomēr pirmās palīdzības kursi autovadītājiem ir izdevīgāki autoskolās, tāpēc pirms izvēlaties savu autoskolu pārliecinieties, vai tā šādus kursus nodrošinās.

BĪSTAMO KRAVU PĀRVADĀŠANA – DROŠA TAM, KAD APGŪTI ADR KURSI

Tāds pakalpojums kā ADR kursi būs daudz specifiskāki, ņemot vērā, ka ne visas autoskolas māca, kā īstenojama bīstamo kravu pārvadāšana. Tādas, kur ir pabeidzami ADR kursi ir, piemēram, autoskola CredoAutoprieks un arī Fortuna. Bīstamo kravu pārvadāšana tiek izstāstīta divu kursu laikā – vispirms ir iespējams iziet pamata kursu un tad apgūt papildapmācības par cisternu pārvadājumiem. Ja vēlaties zināt detalizētāk attiecībā uz to to, no kā sastāv kursi, kur tiks iemācīta bīstamo kravu pārvadāšana, autoskola CredoAutoprieks nodrošina ļoti detalizētus ADR kursu aprakstus!

Vairāk informācija – http://credoautoprieks.lv/

Comments are closed.

Post Navigation