Datortehnika interneta veikalā 1a.lv

datortehnika, portatīvie datori 1a.lvPlašs biroja tehnikas preču klāsts ir interneta veikalā: vairāku veida printeridaudzfunkciju, lāzerprinteri u.c.), skeneri, projektori un citas vajadzīgās iekārtas spēj nodrošināt kvalitatīvu biroja darbu.

  • kancelejas preces (kārtridži HP, Canon u.c. ražotāju printeriem, krāsaini toneri, kalkulatori  u.c.);
  • specifiskie printeri, kā uzlīmju, adatu printeri, tāpat arī universālie daudzfunkciju printeri ar drukāšanas un skenera opciju;
  • kā arī grafiskās planšetes, skeneri u.c. biroja tehnika.

ELEKTRONISKAS IEKĀRTAS

Preces datoram

Interneta veikalā vari sameklēt lielu un bagātīgu datortehnikas piedāvājumu gan privātajām, gan arī biroja vajadzībām.. Gan datori (portatīvie, personālie datori), datoru aksesuāri (klaviatūras un peles komplektācija, ārējie cietie diski), kā arī vairākas elektroniskas iekārtas – dažāda izmēra monitori no Benq, LG, Dell un citiem ražotājiem, austiņas un novērošanas, IP kameras u.c.

Telefoni katra dzīvesveidam

Iegādājoties mobilo telefonu, vērs uzmanību ne tikai vizuālajam izskatam, bet arī specifikācijai. Būtiskākie parametri, pēc kā izvēlēties mobilo telefonu ir: atmiņas kartes ietilpība, procesoru skaits, fotokamera un savienojamība. Šobrīd arvien vairāk pērk viedtālruņus – tiem ekrāns reaģē uz pieskārieniem. Interneta veikals nodrošina iespēju iegādāties tādu pasaulē atzītu zīmolu kā Apple, Samsung, Nokia u.c. zīmolu modernos skārienjūtīgos.

Online veikals ir laba platforma, kurā apskatīt atbilstošo telefonu pēc to tehniskās specifikācijas un izmantošanas iespējām.

Televizori

Plānojot nomainīt iepriekšējo televizoru pret jaunu, izmanto iespēju salīdzināt izvēlētās iekārtas interneta veikala salīdzināšanas lapā. Salīdzināšanas platformā uzskatāmi vari apskatīt izvēlēto iekārtu tehnisko specifikāciju un iegādāties savām vajadzībām atbilstošāko.

Kas jāņem vērā, pērkot televizoru:

1. televizora ekrāna parametri un izšķirtspēja;

2. iespējamās pieslēguma vietas;

3. citas iespējas, kā internets, 3D un Smart TV funkcija. Minētas funkcijas televizoru spēj pārvērst no vienkāršas elektroniskas video, televīzijas pārraižu skatīšanās iekārtas par mājas daudzfunkcionālo izklaides kompleksu.

Pašreiz populārākie un vairāk pirktākie televizori ir inovatīvās tehnoloģijas LED ekrāna televizori. Tie nodrošina ideālu krāsu pārraidi, kvalitatīvu attēlu, kā arī ir energoefektīvi. Cits veids ir Plazma televizors, kas vairāk piemērots telpās ar blāvu apgaismojumu, piemēram, nedēļas nogales filmu vakariem vai mājas kinozālei.

Comments are closed.

Post Navigation