Daudzveidīgas rozes un citas puķes piedāvā RigasZiedi.lv

ziedu-kompozicijaIeprieciniet arī kolēģus savus kolēģus ar dažādām ziedu buķetēm, pušķiem un kompozīcijām. Ziedi kolēģēm vai kolēģiem būs lieliska izvēle firmai nozīmīgos jubilejās.Rīgas Ziedi sniedz iespēju saņemt oriģinālas ziedu kompozīcijas|neaizmirstamus ziedu sviecienus ikvienā dzīves situācijā par pieņemamām cenām. Nozīmīgos gadījumos sagādājiet svētkus savām kolēģēm un kolēģiem – uzdāviniet saviem darba biedriem skaistus ziedu sveicienus.

Ziedi kolēģēm vai kolēģiem būs labākā dāvana firmai nozīmīgos svētkos. Ieprieciniet arī darba biedrus savus kolēģus ar dažādām ziedu buķetēm, pušķiem un kompozīcijām. Svarīgos mirkļos sarūpējiet svētkus savām kolēģēm un kolēģiem – uzdāviniet saviem darba biedriem skaistus ziedu sveicienus Rīgas Ziedi piedāvā oriģinālus ziedu sveicienus ikvienā dzīves situācijā par pieņemamām cenām.

Ieprieciniet ar ziediem dārgo sievieti māti – izvēlieties burvīgus ziedus, piemēram, rozes sarūpējiet svēku sajūtu un izsakiet savas jūtas. Svētku reizēs un ikdienas gaitās sarūpējiet jaukus brīžus ar Rīgas Ziedu rozēm. Rozes lieliski izskatīsies dažādos salikumos, piemēram, nelielos rožu pušķīšos vai lielās rožu ziedu kompozīcijās un pušķos. Ieprieciniet ar ziediem dārgo sievieti māti izvēlieties burvīgus ziedus, piemēram, rozes sniedziet svēku sajūtu un paužiet mīlestību. Svētkos un ikdienas gaitās sarūpējiet jaukus brīžus ar Rīgas Ziedu rozēm. Rozes lieliski izskatīsies dažādos salikumos, piemēram, nelielos rožu pušķīšos vai lielās rožu ziedu kompozīcijās un pušķos.

Rīgas Ziedi piedāvā īpašu iespēju iegādāties 100 un vairāk rožu pušķi. Iepriecieniet savu mīļoto cilvēku vai māmiņu svētku reizēs un ikdienā – sagādājiet ziedu pušķus no firmas Rīgas Ziediun iepriecieniet savu mīļoto cilvēku vai māmiņu svētku reizēs un ikdienā – sagādājiet burvīgusziedu pušķus no firmas Rīgas Ziedi. Īpašie piedāvājumi – 99 un vairāk rozes neaizmirstamās kompozīcijās.
Rīgas Ziedi nodrošina ziedu, ziedu grozu un puķu ar piegādi Rīgā 2 stundu laikā, Jūrmalā 3 stundu laikā
Iegādājoties puķu kompozīcijas Rīgas Ziedu uzņēmuma veikalā Rīgā, Tallinas 83 – Jums būs iespēja saņemt 10 % atlaidi.Saņemiet 10% atlaidi jebkuriem ziediem pērkot ziedus Rīgas Ziedu firmas veikalā Tallinas ielā 83, Rīgā.
Ātri uz Jūsu norādīto adresi ziedus aizvedīs Rīgas Ziedu kurjers. Jāuzsver, ka vajadzības gadījumā kompānija piedāvā kāzu ziedus, kas palīdzēs Jums veiksmīgāk sagatavoties Jūsu nozīmīgajam dzīves notikumam, kā arī uzklausīs Jūsu vēlmes. Rīgas Ziedi strādāt pēc pasūtījumiem un izveidos skaistus līgavu ziedus, kā arī kāzu dekorusjaunajam vīram, svinību vietai u.c..
Veiciet ziedu pasūtījumus pa telefonu 20018499 vai pasūtiet iegādajaties vēlamos ziedus rakstot e-pastu birojs@rigasziedi.lv.Ērta iespēja ir pasūtīt ziedu kompozīcijas internetā un ātrā laikā ziedi sasniegs Jūsu norādīto adresātu.Ieprieciniet gan sevi, gan savus tuviniekus ar krāšņiem, dažādu krāsu ziedu groziem atbilstoši gaidāmajiem svētkiem.
Svētku reizēs ieprieciniet savus kolēģus, draugus, mīļotos, māmiņas un citus radiniekus ar neaizmirstamiem un smaržīgiem ziedu sveicieniem.

Comments are closed.

Post Navigation