Dāvana vīrietim svētkos

dāvana vīrietim dāvanuserviss.lvKo pasniegt dāvanā vīrietim svētkos, kad nav vēlēšanās samierināties ar standarta dāvanām? Uzdāvini nebijušas un spilgtas sajūtas un  līdzpārdzīvojumus! Dažādi izbraucieni, atpūtas iespējas, kā arī ēdienu gatavošanas meistarklases un spēku veicinošas procedūras. Izvēles iespējas plašas, būtiskais izzināt vīrieša intereses, raksturu un uzdrošināšanos.

*Idejas dāvanai vīrietim – izbraucieni un ūdens piedzīvojumi

Vienreizēja un adrenalīnu apsološa dāvana vīriešiem, kuriem patīk ātrums, ir aizraujošs izbrauciens ar kartingu vai kvadracikliem, ātrs 1. Formulas un rallijmašīnas piedzīvojums. Laba dāvana svētkos viņam būs aktīvās atpūtas pārsteigums. Piemēram, piedzīvojumu parka apmeklējums, intensīvs drifta brauciens, uzjautrinoša dāvana pastaiga ar ātrgaitas zābakiem jeb Džamperiem, jautra karikatūra, alpīnisma sienas pārvarēšana vai iemaņu izmēģināšana lidmašīnas Boeing 737 aviosimulatorā. Lidojums ar lidmašīnu vai Aerodium tunelī? Kāpēc ne! Tā būs piemērota dāvana vīrietim viņa svētkos.

*Dāvana vīrietim brīvdienās un maltītes meistarklasēm

Ja jāsumina īstens ēdienmīlis, tad trāpīts 10-niekā būs ar ēdienu vai dzērienu degustācijas semināru, kursiem un dažādām meistarklasēm. Dāvana ļoti lietderīga un vienlīdz izglītos, interesanta, kas sniegs iespēju dalīties iespaidos un pasniegt maltīti, balstoties uz meistarklasē iegūto informāciju. Laba dāvana vīrietim svētkos ir nedēļas nogale un brīvais laiks! Tu vari sagādāt pārsteigumu un uzdāvināt pilnvērtīgu nedēļas relaksāciju – pilnu atpūtas un divvientulības. Nereti brīvās dienas paiet steigā un ikdienas kņadā, tāpēc īpaši ieplānotas brīvdienas atpūtas namā sniegs pelnītu atpūtu un relaksāciju.

*Sportiskas aktivitātes un apmācības

Cik vīriešu tipu, tik interešu! Dāvana vīrietim var būt kaut kas no aktīvās atpūtas – fitnesa centra noteikta perioda abonements, interesanta sporta veida apmācības (piemēram, paukošanās un kērlinga apmācības). Dāvanas vīriešiem no aktīvās atpūtas kategorijas ir daudzveidīgā piedāvājuma klāstā

Ja laika resursa vai radošu ideju trūkuma dēļ dāvanas sarūpēšana vīrietim ir kā nepārspējams šķērslis, katru reizi samērā labi noder gatavie dāvanu komplekti vīriešiem. Tādējādi draugs vai vīrs spēs pats apskatīt piedāvātās iespējas un dāvanas izlietošanas variantu, sniedzot priekšroku vienam no neskaitāmiem dāvanas izmantošanas variantiem.

Comments are closed.

Post Navigation