Dāvanu piedāvājums no Dāvanuserviss.lv

davanas davanuserviss.lvInteresantas un neparastas dāvanas pašas atrod dāvinātāju! Standarta dāvanu vietā dod priekšroku sajūtu rosinošām pārsteigumiem. Maziem un lieliem, vīriem un sievām, mammām, tētiem, darba kolēģiem un draugiem interesantas dāvanas katra interesēm:

Aktīvā atpūta un ceļojumi

Tas, kas vienmēr paliek spilgtā atmiņā, ir veiksmīgie ceļojumi un grupu, ar kuru ļoti labi pavadīts laiks. Vislabāk iepazīt  ģimeni vai kolēģus var, kopīgi braucot ceļojumā. Interesants dāvanas variants ir ekstremāls skeletona izbrauciens, šķēršļu trase piedzīvojumu parkā un citas krāšņu emociju veicinošanas izklaides.

Otrajai pusītei

Nekas nav svarīgāks par laiku, ko pavadi kopā ar mīļoto cilvēku. Tādēļ kopīga relaksācija kādā no ūdens vai atpūtas centriem palīdzēs nolikt malā ikdienu un izbaudīt divvientulību. Dažādas apmācības patiks praktiskiem un visā jaunā izzināšanas cilvēkiem. Gan Valentīndienā, gada ģimeniskākajos svētkos – Ziemassvētkos, dzimšanas dienā vai tikai tāpat, parādot patiku un rūpes.

Svētki nāk ar dāvanām!

Šobrīd interesantu dāvanu atrast ir visnotaļ raiti. Humoristiska karikatūra, tematiska fotosesija brīvā dabā vai fotosalonā, neskaitāmas piedzīvojumu trases un brīvdienu relaksācija. Aizraujošo dāvanu uzskaitījums ir krietni plašāks, tālab nepažēlo laiku un izdari apsvērtu lēmumu. Necerēta dāvana svinībās veicinās plašu sajūtu gammu un uzburs jauku svētku gaisotni.

PRAKTISKA DĀVANA SVINĪBĀS

Dāvanu kartes ir piemērots variants tam, kas nespēj izšķirties par dāvanas pirkšanu. Lai gan liekas, ka tā ir banāla un bezpersoniska dāvana, tā dod iespēju pašam nopirkt sev vēlamo. Dāvanu karte ir unikāla dāvana, kas ir atbilstoša dažādās dzīves situācijās: meitas vai dēla sasniegumu atzīmēšanai, skolu absolventiem u.c. Lai dāvanu kartes pasniegšanas laikā būtu negaidītuma moments, pirms tam to rūpīgi iesaiņo.

Lielisks veids, kā atrisināt ar dāvanas meklēšanu saistītos jautājumus, ir nopērkot dāvanu karti.

 Dažādas dāvanas apskaties un izvēlies Dāvanuservis.lv mājas lapā – dāvanas mātes dienā, dāvanas Valentīndienā u.c svētkos!

Comments are closed.

Post Navigation