DAVANUSERVISS.LV – LIELĀKAIS DĀVANU VEIKALS LATVIJĀ

Interesantas dāvanas davanuservissDavanuServiss.lv ir lielākais un labākais piedzīvojumu dāvanu karšu tirgotājs ar starptautisku pieredzi. Tevi sagaida neskaitāmi unikāli dāvanu karšu piedāvājumi, atrodams viss  – no dzimšanas dienu, vārda dienu, romantiskām dāvanām līdz neaizmirstamam braucienam ar jahtu vai jautram izbraucienam ar kvadraciklu u.c!

Ja lūko interesantas dāvanas vecākiem, brālim, māsai, draugam vai mīļotajam cilvēkam, DavanuServiss.lv būs pareizā izvēle. Plašais dāvanu karšu piedāvājums tiek pastāvīgi atjaunots un dāvanu kartes pieejamas lietošanai Latvijā un arī citās valstīs. Zemāk tekstā iespējams iepazīties ar dažiem no pazīstamākajiem DāvanuServiss.lv dāvanu karšu veidiem.

Dzimšanas dienas dāvanas un dāvanas vārda dienā – šādu dāvanu meklēšana ļoti bieži rada lielas grūtības, jo īpaši tad, ja dāvana jāpiemeklē konkrētai personai gadu no gada. Ja esi uzaicināts uz interesantu tematisko dzimšanas dienas ballīti, vai, gluži pretēji, svinīgu jubilejas balli, ielūkojies DāvanuServiss.lv piedāvājumos! Bet, ja Tev nepieciešamas oriģinālas dāvanas vārda dienā – tā kā vārds ir daļa mūsu personības, tādēļ ir tik patīkami, ka citi cilvēki to atceras un apsveic ar vārda gaviļniekam piemērotu dāvanu. DāvanuServiss.lv sortimentā ir simtiem oriģinālu dāvanu karšu piedāvājumi, starp kuriem katrs varēs piemeklēt to īpašo dāvanu!

Brauciens ar kvadraciklu aktīvās atpūtas piekritējiem – brauciens ar kvadraciklu būs dāvana, ko novērtēs katrs, jo tā ir izdevība jūsmot par apkārtni un sajust ekstrēmu piedzīvojumu, atrodoties uz liela, stabila, droši un vienkārši vadāma kvadracikla. Brauciens ar kvadraciklu liks aizmirsties no ikdienas rutīnu, sajust enerģijas pieplūdumu, gan arī just gandarījumu par pārvarētajām grūtībām. DāvanuServiss.lv mājas lapā var atrast braucienu ar kvadracikliem vienai vai vairākām personām. Izbraucienu vietas – Rīgā un Ādažos, kā siltajos vasaras mēnešos, tā visos gadalaikos, atkarībā no piedāvājuma.

Romantiskas dāvanas – viena no īpašākajām DāvanuServiss.lv dāvanu kategorijām ar vairāk nekā 150 dāvanu piedāvājumiem! DāvanuServiss.lv kategorijā “romantiskas dāvanas” Tu ieraudzīsi piemērotas dāvanas romantiķiem, īpašas izklaides un neaizmirstamus iespaidus, kas vēl ilgi paliks saņēmēja atmiņā!  Romantiskas vakariņas, naksņošana, SPA relaksācija vai īpaša atpūta divatā – viss, ko vien var vēlēties. Gatavojies svētkiem jau laicīgi vai apsveic mīļoto cilvēku vienkārši tāpat, pasniedzot DāvanuServiss.lv dāvanu karti romantiskiem brīžiem divatā.

Pasūtīto dāvanu karti var iegūt kā eDāvanu e-pasta veidā, kā gaumīgu dāvanu karti, saņemot to DavanuServiss.lv birojā, pa pastu/ar kurjeru vai pērkot kā dāvanu komplektu, kas iekļauj sevī vairākas izklaides, no kurām dāvanas īpašnieks var izvēlēties sev iepatikušo dāvanu!

Comments are closed.

Post Navigation