Dažādas tālmācības iespējas

Šobrīd pieejamas dažādas apmācību iespējas, dažas no tām – arī internetā. Tālmācības sniegtās iespējas novērtē strādājošie cilvēki, jo paši var plānot savu laiku un jaunas zināšanas apgūt sev ērtā laikā.

Viens no variantiem, kā apgūt jaunas prasmes un pat profesiju, ir Latvijas Tālmācības profesionālais centrs (LTPC). LTPC piedāvā iespēju iegūt 2.un 3. profesionālās kvalifikācijas līmeņa izglītību tālmācības formā. Tā ir iespēja mācīties no jebkuras vietas pasaulē sev ērtā laikā un tempā!

Ielūkojies mācību iestādes piedāvājumā un uzzini, kādas ir LTPC programmas. Izvēlei gan multimediju dizaina kursi, gan web programmēšana, auklītes kursi un dažādas citas LTPC programmas! Mācības notiek e-vidē, izmantojot individuālu lietotāja profilu. LTPC programmas ir dažādas un mācību process mūsdienu prasībām piemērots, tādēļ daudzi ar prieku izvēlas apgūt jaunas zināšanas šajā mācību iestādē.

WEB PROGRAMMĒŠANA UN WEB DIZAINS – IESPĒJA KĻŪT PAR PIEPRASĪTU SPECIĀLISTU!

Bez šaubām, web programmēšana ir viena no pieprasītākajām nozarēm mūsdienās. Web programmēšana apgūstama 960 stundās – 15 mēnešu laikā. Ja web programmēšana tiks pabeigta veiksmīgi, iegūsi 3. profesionālās kvalifikācijas līmeni un varēsi strādāt par programmēšanas tehniķi!

Saista web dizains? Iegūt zināšanas palīdzēs multimediju dizaina kursi. Web dizains ir moderna un ļoti novērtēta nozare, tāpēc multimediju dizaina kursi ļaus apgūt visas nepieciešamās zināšanas, lai kļūtu par atzītu speciālistu. Multimediju dizaina kursi, kas ilgst 960 stundas, ļaus apgūt dažādus mācību priekšmetus, piemēram, izpildījuma tehnikas vizuālajā mākslā, projekta vadību, uzņēmējdarbības un ekonomikas pamatus , kā arī citas lietas, kas būs noderīgas turpmākajās darba gaitās. Svarīgi, ka web dizains apgūstams, mācības pielāgojot dzīves ritmam. Apgūsti zināšanas ērtā veidā – web dizains , kā arī citas modernas prasmes atmaksāsies vienmēr!

AKTUĀLI AUKLĪTES KURSI? IESKATIES LTPC PIEDĀVĀJUMĀ!

Pie LTPC pieejami arī auklītes kursi. Auklītes kursi dod iespēju kļūt par profesionālu bērnu pieskatītāju tikai 12 mēnešu laikā. Auklītes darbs reizē ir arī misija, jo palīdz gādāt par pašu mazāko komfortu . Auklītes kursi nodrošina gan teorētisko, gan praktisko zināšanu bāzi, lai pēc kursu beigšanas Tu varētu piedāvāt kvalitatīvu bērna aprūpi, apliecināt savu kompetenci pedagoģijā, psiholoģijā un bērna kopšanā. Auklītes kursi nodrošina iespēju saņemt arī valsts atbalstu par bērnu aprūpēšanu.

Latvijas Tālmācības profesionālais centrs var lepoties ar moderniem pasniedzējiem. Centrs piedāvā iegūt valstiski atzītu sertifikātu, kas apliecina profesionālo kvalifikāciju. LTPC programmas dod iespēju apgūt sev aktuālo profesiju jebkurā laikā – uzņemšana mācību iestādē notiek visa gada garumā. LTPC ir veidots, lai ikviens varētu iegūt sev tīkamo profesiju, tādēļ ir pieejama sociālā programma, kas nodrošina mācību maksas atlaides vairākām sabiedrības grupām, piemēram, daudzbērnu ģimenēm, jaunajām māmiņām un tētiem, izglītojamiem ar īpašām vajadzībām. Vairāk informācijas uzzināsi, ja ielūkosies centra mājas lapā www.ltpc.lv.

 

Comments are closed.

Post Navigation