Dziļurbumi, spices urbums u.c. ūdens piegādes sistēmas SIA “Ground Water”

udensjums.lv dziļubums, arteziskais urbums, spices urbumsKvartārā zemes kārta, dolomīts un smilšakmens – šādas ir zemes kārtas, no kurām var iegūt pārtikā izmantojamu dzeramo ūdeni. IzveidojotVeicot dziļurbumu vajadzīgajā zemes kārtā, no pazemes iežiem ūdens tiek atbrīvots un radušos spiediena dēļ šļācas uz augšu. Ūdens autonomās pieveduma nepieciešamības apstākļos uztici to uzņēmuma SIA “Ground Water” profesonāļiem. Precīzi atrašanās vietai tiks realizēts korektākais risinājums tavai mājai.

Artēziskais urbums ir vispopulārākais ūdens ieguves veids, turklāt ļoti labs variants privātmājas, vasarnīcas u.c. uzturā lietojamā ūdens problēmu sakārtošanā.

Udensjums.lv ūdens apgādes sistēmas ierīkošana – dziļurbumi

Artēzisko ūdeni aptver ūdens necaurlaidīgi zemes slāņi, un dažu reizi iegūtā ūdens sastāvā ir liels dzelzs un kaļķa koncentrāts. Šādu jautājumu var samērā ērti atrisināt ar filtra, atdzelžošanas, ūdens mīkstināšanas iekārtu uzstādīšanu. Ūdens, ko iegūst no dziļākām pazemes kārtām,  ir pasargāts no bakterioloģiskā piesārņojuma, līdz ar to kvalitatīvāks, tīrāks. Profesionāļi no Udensjums.lv artēzisko urbumu vajadzīgajā vietā ierīko pamatojoties uz nosacītiem punktiem: kurš būs pasūtītājam piemērotākais variants, kādam mērķim un cik daudz ūdens būs vajadzīgs un kādā dziļumā konkrētajā vietā var iegūt kvalitatīvu, uzturā lietojamu ūdeni.

Profesionāļi no Udensjums.lv dziļurbumu ierīkos pāris dienu laikā, un uzstādīšanas ilgums atkarīgs no konstrukcijām, urbuma dziļuma un grunts sastāva (vidēji līdz desmit dienām). Dziļurbumi ir ieteicamākais risinājums ūdens apgādes sistēmas jautājuma atrisināšanā, jo tam ir lielāks kalpošanas laiks, vienmērīga un gandrīz neizsīkstoša ūdens pienākšana. Neskatoties uz to, ka  izmaksas ir lielākas par citām alternatīvām ūdens iegūšanas iespējām, ilgā laika posmā pilnīgi noteikti atmaksāsies investēt lielākas finanses.

Comments are closed.

Post Navigation