E kredīts lombards

no-moneyE kredīts lombarda pakalpojumi  ir pieejami visā Latvijas teritorijā un tiek piedāvāti arī internetā. Šis zīmols ir pazīstams ne tikai ar lombarda pakalpojumiem bet arī ar aizdevumiem bez ķīlas, piemēram, ātrajiem un patēriņa kredītiem.

Lombardā iespējams pārdot lietas, kas kļuvušas nevajadzīgas, taču tās vēl aizvien darbojas vai īpaši nav zaudējušas savu vērtību, piemēram, mobilo tālruni, datoru, juvelierizstrādājumus u.c. vai arī noformēt aizdevumu pret ķīlu.

E kredīts lombarda pakalpojumus var izmantot arī personas, kurām iepriekš radušas problēmas atgriezt bezķīlas aizdevumus, taču jebkurā gadījumā aizdevuma saņemšanai lombardā būs jāuzrāda pase vai ID karte, kuru nevajadzētu aizmirst mājas.

Šis aizdevējs ir parūpējies, lai arī aizdevuma atmaksas termiņa beigās saglabātos nemainīga aizdevuma atmaksas summa, tas tiek panākts, iekasējot noformēšanas maksu, aizdevuma noformēšanas, nevis atmaksas brīdī. Noformējot aizdevumu klients var izvēlēties atmaksas procentu likmi, tādā veidā izvairoties no nesaprotamas naudas summas, kuru nākas maksāt atdodot aizdevumu.

Ja radušas problēmas ar maksājuma veikšanu un ķīlas izpirkšanu, vienmēr pastāv iespēja vienoties par atmaksas termiņa pagarināšanu, taču tas jādara ne vēlāk kā 48 stundas pēc atmaksas termiņa beigām.

Papildus preču uzpirkšanai un aizdevumu izsniegšanai lombardā iespējams iegādāties arī dažādas vērtīgas lietas par patiesi pieņemamam cenām. Daudzām lietām tieši lombardā tiek dota otra dzīve un prece, kas vienam šķitusi lieka, citam varētu būt noderīga. E kredīts lombardos iespējams iegādāties juvelierizstrādājumus, audio un video tehniku, mobilos telefonus, sadzīves tehniku, datorus, velosipēdus un vēl daudz ko citu, turklāt, lai apskatītu un iegādātos visas šīs preces, Jums nav jādodas uz kādu no lombarda filiālēm, jo to visu iespējams izdarīt internetā.

Comments are closed.

Post Navigation