EKONOMĒ SAVU LAIKU UN NĀC UZ MANASLECAS.LV.

manaslecas.lv kontaktlecas internetaŠobrīd brilles ir kas daudz vairāk par redzes uzlabotāju, tās ir interesants aksesuārs. Manaslecas.lv Tu atradīsi arī kontaktlēcas kā ikdienai, tā arī , lai pārsteigtu draugus. Manaslecas.lv Tu pat varēsi veikt redzes pārbaudi pie profesionāla optometrista. Manaslecas.lv varēsi arī piemeklēt brilles lasīšanai ikviena gaumei, kā sievietēm, tā arī vīriešiem. Mājas lapā Manaslecas.lv varēsi iegādāties kontaktlēcas kā vienai dienai, tā arī sešiem mēnešiem. Lietojot kontaktlēcas, galvenais ir atcerēties, ka kontaktlēcas nedrīkst lietot ilgāk par tām paredzēto laiku.

Ielūkojoties Manaslecas.lv, uzreiz ir skaidrs, ka šeit Tu varēsi iegādāties, gan brilles ikviena gaumei, gan kontaktlēcas kā ikdienai tā arī svētkiem un karnevālam, gan acu pilienus vai gēlus un citus acīm svarīgus pakalpojumus un piedāvājumus. Tev nav jāuztraucas par to, kurā klīnikā vai redzes pārbaudes, optikas salonā to darīt, jo Manaslecas.lv Tevi aicina veikt pārbaudi tepat Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 37. Šajā adresē atrodas Manaslecas.lv A’telpa. Tā ir vieta, kur Tu varēsi atpūsties, kamēr rūpīgie optometri darīs visu iespējamo, lai Tev palīdzētu atrast un izvēlēties pareizās kontaktlēcas. Ja kontaktlēcas lieto neilgi un optometrists Tev lūdzis atgriezties uz atkārtoto vizīti pēc viena mēneša, tad Tev piemērots būs pakalpojums „Mēneša atkārtotā vizīte”. Savukārt, ja optometrists lūdzis atgriezties pēc sešiem mēnešiem, tad Tev jāizvēlas pakalpojums „Pusgada atkārtotā vizīte”.

Ja esi nolēmis pasūtīt brilles internetā jau šodien, saņemt tās varēsi 1 darba dienas laikā. Ja esi iegādājies brilles, Tev nav jāuztraucas par to saņemšaņu, jo Manaslecas.lv par to ir padomājušas. Brilles varēsi saņemt Rīgā, Latvijā un visā plašajā pasaulē! Lai brilles saņemtu Latvijas teritorijā, Tev ir četras izvēles iespējas. Bez maksas pasūtījumu piedāvā saņemt optika “Metropole”. Tāpat, preces saņemt vari arī Latvijas Pasta nodaļās, pasta stacijās kā arī Statoil degvielas uzpildes stacijās. Ja preču vai produktu izvēles brīdī Tev rodas neskaidrības, sazinies ar Manaslecas.lv konsultantiem pa tālruni 202 11 202.

Comments are closed.

Post Navigation