Ērta un draudzīga kopējam budžetam – telšu īre

Ikvienam, kas kādreiz būs plānojis viesības, ir labi zināms, cik ļoti noder uzticams pasākumu aprīkojuma serviss. Tad, ja pasākums norisinās ārpus telpām, tad ļoti derīga Latvijas klimatā ir telšu noma pasākumiem. Te http://akurats.com/lv/teltis būs pieejami vairāki apraksti par teltīm, tomēr kas īsti jāatcerās, tad, ja ir nepieciešamas teltis pasākumiem?

Kāpēc ir vajadzīga telšu noma pasākumiem?

Tādā gadījumā, ja tiek plānota telšu īre, svarīgi ir apzināties notikuma uzdevumu. Tad, ja telts īre ir nomāta aktīviem svētkiem, tādā gadījumā pārsvarā tā veiks tik vien atbalstošu funkciju. Taču, kad telšu īre vajadzīga kāzām, tādā gadījumā jārēķinās ar to, ka teltīm ir jānosargā visi kāzu ciemiņi. Respektīvi, teltis pasākumiem, kas vien pa pusei norisinās zem telts varētu nebūt lielas, bet teltis pasākumiem, kas pilnā apmērā norisinās zem nojumes, nepieciešamas plašākas. Atšķirīgi telšu varianti apskatāmi šeit: http://akurats.com/lv/teltis.

Telts īre neaprobežojas ar standarta izmēriem

Nākamais ir tieši jaizvērtē, cik apjomīgas telts īre būs nepieciešama konkrētajam notikumam. Šajā adresē http://akurats.com/lv/teltis redzams, ka visbiežāk tiek izmantotas kantainas teltis, jo tādas iespējams tāpat arī apvienot dažas kopā. Aprēķiniet, cik daudz cilvēkiem Jūsu pasākums ir domāts un tad piesaistītais pasākumu aprīkojuma serviss līdzēs atrast atbilstošāko risinājumu teltīm.

Pasākumu aprīkojuma serviss var iekļaut arī uzstādīšanu

Tas, kas būs izdevīgi, ja telšu īre nāk ar salikšanu, tādēļ nav jāsatraucas par to salikšanu un izjaušanu. Profesionāli strādnieki nodrošinās to, ka Jūsu teltis pasākumiem visos gadījumos ir arī labā ekspluatācijas kārtībā. Telšu noma pasākumiem ir arī serviss, ko piedāvās profesionālais pakalpojumu nodrošinātājs “Akurāts” uzņēmuma mājaslapā http://akurats.com/lv/teltis. Servisa piedāvātājs tāpat arī piedāvā to, ka Jūsu telts īre būs komplektā arī ar salikšanu un piegādi.

Teltis pasākumiem nebūt nav vienīgais lietderīgais pakalpojums

Ņemot telts īri no šīs nozares profesionālākajiem uzņēmumiem, piemēram, te http://akurats.com/lv/teltis, varēsiet būt droši, par to, ka telšu īre nav vienīgais Jums noderīgais risinājums, ko uzņēmums piedāvās. Līdz ar to telts īre var tikt apvienota tāpat arī ar papildus servisiem kā piemēram, galdu, krēslu vai grīdas nomu.
Aprīkojuma servisa Akurāts telšu nomas sadaļā http://akurats.com/lv/teltis sameklējiet Jums nepieciešamo un izbaudiet svinības bez jebkādām raizēm!

Comments are closed.

Post Navigation