ĒRTS AIZDEVUMS- SMS KREDĪTS

pirmais kredīts bez maksas viasmsSms kredīts ir aizdevuma veids, kuru ērti var noformēt ar telefona starpniecību- tikai nosūtot pieprasījuma īsziņu. Tas būs noderīgs risinājums, ka naudas līdzekļi vajadzīgi steidzami – piemēram, iepērkoties. Sms kredīts noformējams pat tad, kad nav pieejams internets.

 Nav noslēpums, ka populāri kļūst tieši īstermiņa sms kredīti, kas ļauj aizņemties nelielu naudas summu.

Sms kredītam ērti iespējams pieteikties ar interneta starpniecību. Jāpiebilst, ka otrajā un nākamajās aizņemšanās reizēs sms kredīts noformējams arī ar telefona palīdzību – nosūtot īsziņu. Tas ir vēl ērtāk – piemēram, kad uzreiz nav pieejams internets.

Jaunajiem klientiem tiek piedāvāts pirmais kredīts bez maksas – tas nozīmē, ka kredītam netiek piešķirta procentu likme. Tā ir lieliska iespēja ne tikai iepazīties ar viasms.lv , bet arī iegūt īpaši izdevīgu kredītu.

KREDĪTS BEZ ĶĪLAS- TAVA IESPĒJA IZDEVĪGAM AIZŅĒMUMAM

Jau pagājuši laiki, kad pieteikšanās kredītam bija sarežģīta un laikietilpīga. Mūsdienu opcija – ātrs kredīts internetā- dod iespēju saņemt aizdevumu vienkārši un ātri – bez laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas. Ātrs kredīts internetā būs noderīgs dažāda veida situācijās- gan tad, kad  pietrūkst līdz algai , gan arī tad, ja vajadzīgs finansējums lielāku mērķu īstenošanai – piemēram, mājokļa labiekārtošanai.

Kā jau minēts, ātrais kredīts sniedz iespēju vajadzīgās finanses saņemt ar dažām vienkāršām darbībām . Jāpiebilst, ka aizdevums tiks izsniegts kredītkompānijas darba laika ietvaros. VIA SMS darba laiks ir katru dienu no 8 līdz 22.

Kredīta noformēšana kļuvusi vienkāršāka kā jebkad agrāk. Pirmkārt, to var izdarīt ar interneta starpniecību . Otrkārt, tagad tiek piedāvāti kredīti bez ķīlas. Tas nozīmē, ka kredīta noformēšana ir vēl vienkāršāka.

Kredīts bez ķīlas būs noderīgs dažādās situācijās- gan tad, kad radušies neplānoti izdevumi, gan arī dažādu lielāku mērķu sasniegšanai.

Pateicoties plašajam piedāvājumam, ikviens var izvēlēties piemērotāko kredītu . Piemēram, ilgtermiņa kredīts pieejams 1500 EUR apmērā uz atmaksas termiņu līdz divpadsmit mēnešiem. Savukārt, nelieliem tēriņiem piemērots būs īstermiņa aizdevums- ar termiņu uz trīsdesmit dienām un maksimālo summu EUR 500.

Noformē sev vajadzīgo aizdevumu izdevīgi- izvēlies viasms.lv.

Comments are closed.

Post Navigation