Ērts risinājums saistību risināšanai – ViaSMS.lv

Klients pirmajā vietā: pirmais naudas aizdevums, SMS kredīti un kredīts bez maksas; Kredīts bez ķīlas, kā arī naudas aizdevums – rīks naplānotu un lielu izdevumu segšanai

Nesenajā aptaujā par to, kā tiek veikti norēķini, 78% aptaujāto norāda, ka visbiežāk izmanto iespēju maksāt, izmantojot interneta pieslēgumu – iespēju maksāt ar bankas karti vai internetbankā. Tāpat cilvēki arī izvēlas pakalpojumus “naudas aizdevums”, “SMS kredīti”. Aizņemties naudu ir moderns veids, kā, rūpīgi izsverot savas atmaksāšanas iespējas, iegūt iespēju “kredīts bez ķīlas” jeb “kredīts bez maksas”, lai apmaksātu neplānoti lielus komunālo maksājumu rēķinus. Lai palielinātu izpratni par šo aizdevumu veidu, aicinām izzināt būtiskāko par tēmu “naudas kredīti”.

Kreditēšanas jomas profesionāļa konsultācija – pievienotā vērtība, ja vajag aizņemties naudu; kredīts bez maksas (SMS kredīti un citi naudas kredīti) ir naudas aizdevums (arī kredīts bez ķīlas), kas ļaus samaksāt augstus komunālos maksājumus vai remontu par auto

Kredītiestāžu piedāvātie naudas kredīti ir saistoši kā iespējas “kredīts bez maksas” un ir viens no populārākajiem to īstenotajiem pakalpojumiem. Jāatzīmē, ka SMS kredīti tiek piedāvāti, ņemot vērā klientu vajadzības un nepieciešamības, īstenojot:

praktisku iespēju aizņemties naudu kredītdevēja mājaslapā;

iespēju pieteikties aizdevumam 24 stundas dienā 7 dienas nedēļā;

operatīvu pieteikuma izvērtēšanu un operatīvu atbildes saņemšanu par kredīta piešķiršanu;

maksājumu pārcelšanu un/vai kredītbrīvdienu iespējas.

Kreditēšanas jomas speciālisti uzsver, ka pirms pieteikuma formas aizdevumam aizpildīšanas, piemēram, “kredīts bez ķīlas” sagatavošanas, ir nepieciešams iepazīties ar iespējamām saistībām, ko var veicināt naudas aizdevums. Ņemiet kredītu apdomīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt aizdevumu!

Konfidencialitāte pirmajā vietā: tikai Jūs zināsiet par savu saistību apmēru neatkarīgi no kredīta veida (naudas aizdevums, SMS kredīti, kredīts bez ķīlas, kredīts bez maksas vai naudas kredīti); aizņemties naudu var arī bez galvojuma

Piesakoties pakalpojumiem “naudas aizdevums” vai “SMS kredīti” (tiek dēvēti arī par kredīts bez ķīlas vai kredīts bez maksas) bez iepriekšējas pieredzes, to visbiežāk piešķirs ar atlaidi komisijas maksai, bet, ja vēlaties to ņemt atkārtoti, jāņem vērā, ka papildus iespējai aizņemties naudu un kredīta summai var nākties maksāt komisijas maksu un/vai ikmēneša procentu maksājumu. Tas nozīmē, ka ir naudas kredīti ir jāizvēlas ar tādu atmaksas termiņu variantu, kas ir ekonomisks. Izvēloties kredōitu ar ilgāku atmaksas posmu, saistību apmaksāšana ik mēnesi radīs mazāk jūtamas izmaiņas Jūsu maka “biezumā”, bet īsākā periodā – būs jāpārskaita vairāk naudas.

Lai arī naudas kredīti ir jau pierasts aizdevumu veids, ņemiet vērā, ka tās ir saistības, kas jāatmaksā laikā, lai nākotnes perspektīvā nepazeminātu savu finansiālo stāvokli un komforta līmeni! Progresīvs naudas aizdevums, piemēram, SMS kredīti, kredīts bez ķīlas un kredīts bez maksas! ViaSMS.lv zinošie kredītspeciālisti atgādina: rūpīgi analizējiet nepieciešamību aizņemties naudu! Ieskatieties ViaSMS.lv jau tagad!

Comments are closed.

Post Navigation