Escape Room un citas aizraujošas dāvanas- Davanuserviss.lv

escape roomDzimšanas dienas, valsts svētki, kāzu gadadienas un vēl tūkstoš iemeslu iepriecināt kādu cilvēku ar patīkamu pārsteigumu. Ko iesākt, kad visas Jūsu idejas ir izsmeltas? Visērtakais atrisinājums – dāvanu kartes. It īpaši, jo dāvanu kartes mūsdienās ir iespējams iegādāties ne tikai, ierodoties klātienē, bet arī internetā. Padarot ideju atrašanu vēl atvieglotāku, ir pieejama konkrēta interneta adrese, kur tās apkopotas. Jūsu sapratnei par to, cik dažādas dāvanu kartes pastāv, zemāk ir aprakstīti trīs interesanti piemēri – dekupāžas kursi, Escape Room, kā arī tetovēšana. Turpiniet lasīt zemāk un iespējams drīz arī Jūsu draugu muguru rotās pārdomāts tetovējums!

ALTERNATĪVA IZKLAIDE TUVIEM KOLĒĢIEM

Atceraties tādu filmu “Zāģis”? Viena no šausmu filmām, kur ieslodzītajiem ar prāta spējām jāmēģina izkļūt no biedējošas istabas. Escape Room Latvijā ir aizraujošs pakalpojums, kas piedāvā iejusties tamlīdzīgās – bailīgās un interesantās vidēs. Escape Room ir paradzēta divu līdz četru cilvēku komandai, kas, saliekot galvas kopā, centīsies atrisināt visas mīklas un uzdevumus. Ja arī Jūs ziniet cilvēkus, kas labprāt iesaistītos, ir vērts viņiem dāvāt Escape Room apmeklējumu!

KĀ BŪTU AR AUGSTAS KLASES ZĪMĒJUMU UZ PLECA VAI GURNA?

Ko tas nozīmē – radīt mākslu uz ādas? Tetovēšana ir precīzs darbs, kā rezultāts ir tetovējums jeb Jūsu iztēles un meistara spēju apkopojums. Jēdzieni “tetovēšana” un “tetovējums” vairumam cilvēku mēdz asociēt ar zīmējumiem, kuri rotā cilvēkus,  kuri pabijuši cietumā – kopumā ar kaut ko ne īpaši kvalitatīvu. Un tomēr tetovēšana mūsdienās ir sasniegusi jaunu līmeni, jo ir pieejami mākslinieki, kuru radīts tetovējums izskatīsies gluži kā attēls gleznā. Vienīgā atšķirība – tetovējums tiek veidots uz cilveka ādas, un tetovēšana notiek, smalkai adatai ievadot tinti ādas slānī. Iespējams, tetovēšana var būt izvērsties par pārbaudījumu vien adatas dēļ. Atcerieties bērnību, kad līmējams tetovējums bija iekšā gandrīz visās košļājamās gumijas paciņās? Tad tetovējums tikai bija jāsamitrina un gatavs! Diemžēl īsta tetovēšana nav tik vienkārša. Interesanti, ka tetovēšana nereti pat tiek pielīdzināta adatu masāžai, ko rodas vēlme atkārtot. Un kāpēc ne, ja katrs tetovējums izdodas skaists? Rezumējot iepriekš rakstīto, tetovējums var izrādīties par lielisku veidu, kā atzīmēt, piemēram, 30 gadu jubileju. Ja arī Jums ir kāds draugs, kam interesē tetovēšana, tad šī ir lieliska iespēja uzdāvāt viņam šo pieredzi!.

LIETDERĪGA DARBNĪCA AR IZTĒLES PALĪDZĪBU

Tetovēšana nebūs īsti piemērota? Izvēles iespējas ir iespaidīgas. Viena no tām – dekupāžas kursi. Kas ir dekupāžas kursi? Tās ir apmācības, kuru laikā profesionāla māksliniece izglītos interesentus, kā pielietot krāsas un vairākus materiālus, lai gaumīgi un interesanti izrotātu priekšmetus, kas darināti no stikla, koka vai keramikas. Dekupāžas kursi tiek organizēti Rīgā un parasti notiek 3 stundas.

IENĀCIET ŠAJĀ “DĀVANU KARŠU GLABĀTUVĒ” JAU ŠODIEN!

Jau kopš 2007. gada uzņēmums Dāvanuserviss.lv piemeklē un piedāvā Jums plaša spektra dāvanu kartes, tajā skaitā arī dekupāžas kursi, ilgi kārotais tetovējums un lieliski pavadīts laiks iekš Escape Room! Apmeklējiet www.davanuserviss.lv un piepildiet Jūsu draugu sapņus jau ar tuvāko jubileju! Viņi būs pateicīgi Jums!

Comments are closed.

Post Navigation