ESI DROŠS PAR SEVI UN APKĀRTĒJIEM AR FN – SERVISS

fnserviss.lv uguns doršība, darba drošībaIlgu laiku strādājot vienā darba vietā, var piemirsties dažādas lietas, noteikumi vai instruktāžas. Tāpat, katrā darba vietā nepieciešams zināt specifisku informāciju, kas vajadzīga, lai Tu un apkārtējie darba vidē justos droši. Ja Tev un uzņēmumam kopumā nepieciešams saņemt instruktāžas par darba aizsardzību, netērē laiku un izvēlies labāko, FN – Serviss!

FN – Serviss piedāvā veikt darba vides riska faktoru novērtēšanu, kas starpcitu, jādara ne retāk kā reizi gadā. Lai izvērtētu darba vides riska faktorus, tiek izmantotas vairākas metodes, piemēram, pārrunas ar darbiniekiem. Pēc šādas riska novērtēšanas, FN – Serviss speciālisti nosaka riskam pakļautās vietas vai darba veidus, kuros nepieciešams veikt aizsardzības pasākumus.

Tā kā viss mainās un attīstās gandrīz ik minūti, gada laikā var rasties jaunas un noderīgas lietas un informācija, par kuru Tu pat nenojaut. FN-Serviss darba aizsardzības instrukcijas dos iespēju iepazīties ar vairākām tēmām, kā piemēram, darba aizsardzības prasības darbu uzsākot veicot un pabeidzot.

Darba aizsardzība, vides aizsardzība, tas ir viss gan svarīgi, gan noderīgi, taču tik pat noderīgi, it īpaši tagad, pavasarī, ir arī ugundrošība. Piesakoties instruktāžai par ugunsdrošību, tiks apskatītas tādas tēmas kā dzēst ar dažādiem ugunsdzēsības aparātiem. Piemēram, vai zināji, ka ir ugunsdzēsības aparāti, kas kas dzēš nevis ar putām, bet ogļskābo gāzi? Ja nezināji, tad iespējams, laiks ugunsdrošības instruktāžai!

Lai Lai izmēģinātu FN-Serviss piedāvātos pakalpojumus, Tev atliek ielūkoties mājas lapā www.fnserviss.lv, kur varēsi aplūkot gan piedāvāto pakalpojumu aprakstus, gan varēsi iepirkties e-veikalā, kurā atradīsi gan preces ugunsdrošībai un aizsadzībai, gan speciālos materiālus un līdzekļus, kas paredzēti, lai novērstu tiešus kaitējumus videi un nepieļauto iespējamos kaitējumus tai! Ja Tev vai Tavam uzņēmumam nepieciešami FN – Serviss piedāvātie paklapojumi, sazinies ar FN – Serviss pa tālruni +371 67 556 799, vai ienāc mājas lapā un izmanto sadaļu „Sazinies ar mums”. Kvalitāte, drošība un pieejamība – tādi ir pakalpojumi no FN-Serviss!

Comments are closed.

Post Navigation